13:27 - 21.05.2015 12 переглядів
З 27 по 30 квітня в технікумі був проведений тиждень хімії. Розпочався він із виховного заходу «Хімія – країна чудес», на якому студенти показали різноманітні чудеса, на які здатна хімія: проявлення тайнопису, перетворення води у вино і молоко, запалення свічок чарівною паличкою, демонстрація хусточки, що горить і не згоряє та ін.
Студенти відповідали на питання вікторини, розгадували хімічні загадки, які були пов’язані з ветеринарією і важливими хімічними поняттями і явищами.