Ви є тут

Рейтинговий список вступників

                                                           Рейтинговий список

            вступників на основі повної загальної середньої освіти від 1.08.2019

                       211 Ветеринарна медицина 2 курс ветеринарна медицина







Номер

ПІБ Конкурсний бал Сер. бал док. про освіту Оцінка з І конк. предмета Ознака особл. підстав для зарахування
1 Смішна Ганна Вікторівна 429 7,2 126 Квота - 1
2 Лівіцька Наталія Василівна 414 8,5 124 Квота - 1
3 Удоденко Назар Юрійович 516 8,6 175  
4 Малаховський Іван Іванович 509 9 171  
5 Людера Анастасія Михайлівна 489 9,2 162  
6 Ангелюк Ірина Ігорівна 484 8,7 160  
7 Базилевич Марина Віталіївна 480 9,7 150  
8 Никифорчак Анастасія Олександрівна 472 8,1 148  
9 Гібаєв Елізабель  471 8,9 122  
10 Беньковська Марина Євгенівна 457 8 150  
11 Гуменчук Вікторія Сергіївна 456 8,2 143  
12 Смаровоз Іванна Олегівна 443 8,1 135  
13 Камінський Іван Геннадійович 429 7,1 132  
14 Доскоч Ярослав Русланович 420 7,6 120  
15 Лавренюк Марина Олексіївна 417 7,9 127  
16 Вельган Олександр Олександрович 416 7,4 111  
17 Гребінна Вікторія Вікторівна 415 8,7 129  
18 Фільваркова Крістіна Олексіївна 411 7,3 115  
19 Щерба Аліна Андріївна 409 7 113  
20 Волинець Олена Вікторівна 405 6,5 153  
21 Коломієць Настя Іванівна 400 7,9 122  
22 Ложечник Віталій Васильович 399 7,1 106  
23 Попова Тетяна Олегівна 393 5,5 124  
24 Бойко Павліна Олександрівна 391 7,4 107  
25 Самойленко Оксана Петрівна 390 6,9 134  
26 Гуржій Марина Олександрівна 389 6,8 129  
27 Островський Тимофій Іванович 386 6,1 113  
28 Деркач Тетяна Володимирівна 385 7 119  
29 Котига Максим Сергійович 382 6 117  
30 Копач Анастасія Анатоліївна 377 6,9 126  
31 Зеленянський Іван Миколайович 374 6 106  
32 Кишаківська Яна Анатоліївна 372 6,4 113  
33 Лавренюк Микола Васильович 365 7 109  
34 Соболь Микола Володимирович 358 5,3 109  
35 Чорна Анастасія Констянтинівна 352 6,1 111  
36 Драчук Євгеній Ілліч 345 6 100  

                       


                  Список зарахованих на бюджетну форму навчання 

вступників на основі повної загальної середньої освіти від 6.08.2019

                 211 Ветеринарна медицина 2 курс ветеринарна медицина




Номер ПІБ Конкурсний бал Серед. бал док. про осв. Оцінка з першого конкурс. пред. Особл. підстави для зарах.
1 Смішна Ганна Вікторівна 429 7,2 126 Квота - 1
2 Никифорчак Анастасія Олександрівна 472 8,1 148  
3 Беньковська Марина Євгенівна 457 8 150  
4 Гуменчук Вікторія Сергіївна 456 8,2 143  
5 Смаровоз Іванна Олегівна 443 8,1 135  
6 Лавренюк Марина Олексіївна 417 7,9 127  
7 Гребінна Вікторія Вікторівна 415 8,7 129  
8 Лівіцька Наталія Василівна 414 8,5 124  
9 Фільваркова Крістіна Олексіївна 411 7,3 115  
10 Щерба Аліна Андріївна 409 7 113  
11 Волинець Олена Вікторівна 405 6,5 153  
12 Попова Тетяна Олегівна 393 5,5 124  
13 Бойко Павліна Олександрівна 391 7,4 107  
14 Гуржій Марина Олександрівна 389 6,8 129  
15 Островський Тимофій Іванович 386 6,1 113  
           

           

Список зарахованих на бюджетну форму навчання

вступників на основі базової загальної середньої освіти від 29.07.2019

       211 Ветеринарна медицина 1 курс ветеринарна медицина




прізвище ім'я по батькові
Александрова Ірина Віталіївна
Багола Яна Андріївна
Батуріна Діана Олександрівна
Бідун Анастасія Михайлівна
Бойко Владислава Григорівна
Бортновський Ілля Віталійович
Бортновський Максим Юрійович
Ватрич Адріана Андріївна
Вирста Іван Олегович
Воржев В`ячеслав Сергійович
Гайдей Анна Вячеславівна
Гончар Олександра Олександрівна
Григораш Сергій Сергійович
Давикоза Олександр Віталійович
Дворова Ілона Віталіївна
Забіяка Сергій Вікторович
Задойко Олександр Олександрович
Іванцова Єлизавета Михайлівна
Іванцова Марія Михайлівна
Качурінець Іван Олександрович
Ковальчук Людмила Олександрівна
Ковтун Іван Ігорович
Король Катерина Олександрівна
Корчова Антоніна Анатоліївна
Крекотень Олег Миколайович
Кулак Марія Сергіївна
Кучер Марія Олександрівна
Кушнір Андрій Валерійович
Майстер Олександр Миколайович
Марчак Анастасія Олександрівна
Маслій Анатолій Іванович
Мельниченко Юрій Костянтинович
Мельничук Дар`я Сергіївна
Мищак Іванна Миколаївна
Мікулін Максим Олексійович
Нечепуренко Артем Русланович
Нікітішин Костянтин Олексійович
Огороднік Тетяна Миколаївна
Оленчин Руслан Олександрович
Олянишен Артур Русланович
Оперчук Максим Олексійович
Папчук Марія Григорівна
Пацюк Денис Петрович
Підвашецький Артем Сергійович
Підрушняк Ілля Степанович
Поповська Діана Миколаївна
Рудь Дмитро Володимирович
Саковський Петро Дмитрович
Сауляк Михайло Валерійович
Седова Єлизавета Валеріївна
Семерунчик Валентин Петрович
Сідоров Ярослав Ігорович
Твердовська Ірина Василівна
Толмачова Олександра Сергіївна
Трубіна Аліна Юріївна
Турбаніст Альона Володимирівна
Хребтань Артем Олегович
Христич Вадим Анатолійович
Шевчук Олена Олегівна
Шкіндер Дар`я Іванівна
Шкорупа Анастасія Василівна
Щербина Ірина Петрівна
Юрчук Тетяна Олександрівна
Ющенко Тетяна Валеріївна
Якубенко Олеся Олександрівна

                 

                     Список зарахованих на контрактну форму навчання

        вступників на основі базової загальної середньої освіти від 1.08.2019

                  211 Ветеринарна медицина 1 курс ветеринарна медицина

1

Козинський Юрій Павлович

29,3

10,3

 

2

Романюк Марина Сергіївна

23

9

 

3

Медончак Жанна Володимирівна

19,7

4,7