Ви є тут

Результати вступних іспитів

 

Рейтинговий список вступників

на основі повної загальної середньої освіти

211 Ветеринарна медицина

№ п/п

Прізвище, ім'я, побатькові вступника

Конкурсний бал

Середній бал документа про освіту

Ознака особливих підстав для зарахування

1

Андрусенко Ігор Олександрович

432,6

5,7

Квота - 1

2

Черній Надія Василівна

555,45

8,4

 

3

Іващева Ірина Олександрівна

547

7,2

 

4

Гузинський Роман Іванович

539,7

8,4

 

5

Білозор Юлія Віталіївна

538,65

7,8

 

6

Свиридовська Тетяна Дмитрівна

532,088

7,8

 

7

Цимбалюк Захар Вікторович

512,75

7,4

 

8

Качан Марина Олександрівна

508

9,8

 

9

Вечерко Каріна Анатоліївна

504,75

9,1

 

10

Швець Дар`я Ігорівна

504

8,5

 

11

Білаш Юлія Василівна

501,375

7,5

 

12

Токарчук Микола Степанович

499,25

8,8

 

13

Присяжнюк Катерина Вікторівна

495,75

7,2

 

14

Якименко Ангеліна Павлівна

484,25

8,3

 

15

Давидов Денис Павлович

480,25

7,4

 

16

Драчук Ілона Сергіївна

477,75

7,4

 

17

Кришталь Дарина Олександрівна

473,25

7,2

 

18

Білава Анжеліка Олексіївна

473

7,8

 

19

Ноябродський Володимир Ігорович

471,25

5

 

20

Бухова Діана Борисівна

470,4

8,8

 

21

Крижанівський Владислав Юрійович

466,75

8,8

 

22

Лисий Назар Дмитрович

465,25

7,9

 

23

Плахотний Олег Анатолійович

453

7,3

 

24

Юхименко Вікторія Валеріївна

447,3

7,6

 

25

Антонюк Вадим Сергійович

446,5

5,9

 

26

Щербій Богдан Михайлович

439,5

7,7

 

27

Марцинюк Людмила Григорівна

431,5

5,4

Квота - 1

28

Годванюк Альона Павлівна

427

6,7

 

29

Бойчук Руслан Валерійович

422,5

8

 

30

Джуган Максим Васильович

422,5

7

 

31

Міханов Олег Ігорович

421

6,1

 

32

Бурлака Наталя Леонідівна

420

9

 

33

Бабіна Яна Сергіївна

418,75

7,5

 

34

Джуган Роман Васильович

418,75

7

 

35

Пушишин Микола Сергійович

412,5

3

 

36

Нестерова Катерина Леонідівна

410,25

7,4

 

37

Козир Павло Володимирович

410

6

 

38

Постіка Девід Станіславович

407

4,7

 

39

Камлук Світлана Вячеславівна

404

9,4

 

40

Чернявський Віктор Вікторович

403

6,3

 

41

Брикуля Анна Володимирівна

399

7,9

 

42

Коваль Максим Вячеславович

382,5

5

 

43

Клименко Катерина Андріївна

377

9,7

 

44

Пташнік Богдан Богданович

370

6

 

45

Мельник Михайло Вікторович

365

8,5

 

46

Гурецька Марина Леонідівна

363

8,3

 

47

Боднар Аліса Євгенівна

358

5,8

 

48

Коваленко Дмитро Олексійович

356

7,6

 

49

Мельник Ігор Анатолійович

345

4,5

 

50

Штефура Ірина Володимирівна

330

4

 

 

Рейтинговий список вступників

на основі базової загальної середньої освіти

211 Ветеринарна медицина

№ п/п

Прізвище, ім'я, побатькові вступника

Конкурсний бал

Середній бал документа про освіту

Ознака особливих підстав для зарахування

1

Слюсаренко Сергій Миколайович

405

8,5

Квота - 1

2

Бурдейна Анастасія Анатоліївна

390

6

Квота - 1

3

Ковтун Анастасія Ігорівна

583

11,3

 

4

Кульбаба Ірина Віталіївна

554,4

9,8

 

5

Симчук Михайло Сергійович

545,2

8,52

 

6

Саковський Антон Петрович

542

8,2

 

7

Тельвак Каріна Сергіївна

541

11,1

 

8

Клопотовський Владислав Олегович

537,6

9,2

 

9

Гелета Анастасія Юріївна

534,5

9,45

 

10

Гешур Дарина Сергіївна

533,4

9,8

 

11

Мазур Віталіна Григорівна

528,26

8,31

 

12

Добровольська Дар`я Сергіївна

523,6

10,36

 

13

Лисаченко Ярослава Олегівна

515,7

10,57

 

14

Попик Марина Русланівна

515

8,5

 

15

Швець Аліна Олександрівна

504

8

 

16

Карпінський Дмитро Михайлович

502

9,2

 

17

Цимбаленко Софія Володимирівна

500

10

 

18

Григорук Валерія Олегівна

499,8

9,6

 

19

Мельник Дарія Яківна

496,65

9,3

 

20

Кикоть Дмитро Олександрович

494

7,4

 

21

Радченко Микола Вікторович

493

8,3

 

22

Сідлецький Ростислав Сергійович

492,98

7,95

 

23

Маковій Вікторія Ігорівна

492,2

9,22

 

24

Сеу Євгенія Євгенівна

489

8,9

 

25

Постернак Юрій Володимирович

489

7,9

 

26

Шумник Софія Валентинівна

484

8,4

 

27

Кісіль Вікторія Василівна

481,95

5,9

 

28

Пахомов Максим Геннадійович

480

9

 

29

Серватинський Андрій Юрійович

479

7,9

 

30

Клепчинський Владислав Валерійович

479

5,9

 

31

Генда Олександр Андрійович

477,1

7,71

 

32

Левицька Тетяна Станіславівна

474,5

7,19

 

33

Бондар Михайло Олександрович

469

8,9

 

34

Димкова Ксенія Сергіївна

468

8,8

 

35

Куйбіда Владислав Петрович

465

5,5

 

36

Сташко Анна Павлівна

464

9,4

 

37

Цимбалюк Іван Сергійович

461,4

7,14

 

38

Демченко Єлизавета Олегівна

459,5

6,95

 

39

Поліщук Дмитро Олександрович

451

8,1

 

40

Несвята Людмила Вікторівна

449

8,9

 

41

Кривов`яз Надія Павлівна

447

7,7

 

42

Гуненко Софія Борисівна

446,25

7,5

 

43

Чепок Владислав Юрійович

444,15

6,3

 

44

Деркач Михайло Русланович

444

7,4

 

45

Мороз Валентин Євгенійович

442,05

5,1

 

46

Ольоленко Ганна Іванівна

441

7,1

 

47

Роговська Луіза Русланівна

439

8,9

 

48

Рудченко Валерій Олександрович

437,64

7,68

 

49

Іваненко Вікторія Віталіївна

437,01

7,62

 

50

Міханова Вікторія Ігорівна

429

6,9

 

51

Галапенко Вікторія Сергіївна

424,2

6,4

 

52

Щербатюк Руслан Валерійович

421,9

9,19

 

53

Павловська Діана Богданівна

415

6,5

 

54

Усачова Аліна Вячеславівна

412

8,2

 

55

Джуринська Юлія Павлівна

410

9

 

56

Римський Олександр Олександрович

409,5

5

 

57

Демянчук Крістіна Сергіївна

409

6,9

 

58

Ярмолюк Марія Юріївна

408

7,8

 

59

Шеремета Назар Тарасович

405,2

5,59

 

60

Накорнєєв Ілля Вікторович

398

4,8

 

61

Гончар Валерій Віталійович

398

4,8

 

62

Денисенко Максим Юрійович

397,95

4,9

 

63

Мікуліна Ольга Петрівна

397

7,7

 

64

Мартинчук Анна Вікторівна

394

6,4

 

65

Бурдо Катерина Володимирівна

393,75

5,5

 

66

Накорнєєв Веніамін Вікторович

390

5

 

67

Тимофієнко Алла Василівна

384

6,4

 

68

Чорний Богдан Олександрович

383,5

4,35

 

69

Торохтій Діана Сергіївна

380

6

 

70

Керашенко Олександра Олександрівна

380

6

 

71

Власенко Катерина Віталіївна

379

5,9

 

72

Кучанська Олександра Олександрівна

378

5,8

 

73

Самоляк Богдан Віталійович

363

4,3

 

74

Вавринюк Артур Михайлович

362

4,2

 

071 Обік і оподаткування

№ п/п

Прізвище, ім'я, побатькові вступника

Конкурсний бал

Середній бал документа про освіту

1

Цимбал Вікторія Олександрівна

537

6,7

2

Шумський Ярослав Ярославович

534

7,4

3

Зелена Тетяна Миколаївна

519,5

8,95

4

Булига Денис Сергійович

498

7,8

5

Кравчук Марина Юріївна

489

8,9

6

Стаднік Вероніка Валеріївна

486

5,6

7

Кордонець Яків Михайлович

462

9,2

8

Осаволюк Вікторія Володимирівна

455

8,5

9

Солодкий Максим Ігорович

447

6,7

10

Германова Вікторія Ігорівна

440

9

11

Сташко Юлія Сергіївна

437

7,7

12

Мікуліна Ольга Петрівна

397

7,7

13

Клепчинський Владислав Валерійович

379

5,9

14

Вавринюк Артур Михайлович

362

4,2