11:59 - 05.10.2015 1 перегляд
У технікумі пройшли урочистості з нагоди Дня вчителя. З вітальними словами до викладацького колективу звернувся директор технікуму, Заслужений працівник ветеринарної медицини України, Моркляк Михайло Іванович.
Святкову програму підготували студенти 3А курсу, куратор Білецька Інна Олександрівна, учасники вокальних ансамблів «Козаченьки» та «Зорепад», керівник Тищенко Олександр Петрович, учасники танцювального ансамблю, керівник Удима Альона Юріївна.