Ви є тут

Сторінка директора

СТОРІНКА ДИРЕКТОРА

 

 

 

 

 

 

http://veterinary.net.ua/page/diyalnist-direktora

 

Моркляк Михайло Іванович

Діяльність директора коледжу

Біографія Моркляка Михайла Івановича  є зразком гідного трудового шляху від робітника до висококласного спеціаліста і керівника. У стіни Тульчинського технікуму ветеринарної медицини, з якого й почався його шлях у ветеринарію у далекому 1974 році, Михайло Іванович повернувся директором у 2001 році, а до того навчався у Білоцерківському сільськогосподарському інституті, Московській ветеринарній академії імені К.І.Скрябіна  та працював лікарем - епізоотологом  у  дільничній лікарні ветмедицини, головним лікарем господарства, заступником головного лікаря району, викладачем в технікумі, директором державного підприємства по племінній справі в тваринництві.

 Технікум Михайло Іванович закінчив з відзнакою. Під час навчання в інституті  був старостою групи, яка  з першого курсу і до закінчення вузу за рейтингом груп займала перші місця. Отже, досвід організаційної роботи був, педагогічний стаж теж, проблеми ветеринарної освіти та ветеринарну справу знав не тільки з книг, а й із практики. То ж не дивно,  що наш навчальний заклад ознаменувався новими здобутками і перемогами після того, як його очолив Михайло Іванович, бо він проявив себе, як висококваліфікований спеціаліст та  досвідчений керівник і організатор. Під його керівництвом   навчальний заклад розпочав новий етап свого розвитку. З перших днів роботи на посаді директора, він відкрив нову спеціальність "Бухгалтерський облік", з головою поринув в  навчальні та виробничі справи. Найкращі надбання з минулого та сучасного світової освітянської науки, завдяки його ентузіазму, стають надбанням студентів коледжу. Титанічними зусиллями разом з колективом однодумців йому вдалося змінити імідж коледжу, зробити навчальний заклад таким, що відповідає сучасним вимогам освіти. Зміцніла матеріальна база коледжу, засяяв новим обличчям і став окрасою міста навчальний корпус №1, наповнилися сучасним обладнанням кабінети і лабораторії, для ґрунтовної практичної підготовки створена сучасна клініка ветеринарної медицини.

 За його  ініціативи і активної участі відкрито музей коледжу, в якому відтворена п’ятдесятирічна історія навчального закладу.

 Організовує  колектив, який працює над впровадженням і вдосконаленням нових форм і методів навчання та виховання, над зміцненням іміджу навчального закладу, виробленням активної професійної позиції у майбутніх ветпрацівників, яка дає право стояти на варті здоров’я тварин.

 Усі ці організаційні заходи позитивно позначаються на якісних показниках діяльності очолюваного закладу.

 Директор коледжу  працює над створенням колективу з високим творчим потенціалом.  Професіоналізм колективу дав свої результати.

 Михайло Іванович -  викладач-методист, спеціаліст вищої категорії. На своїх заняттях створює ситуації, які сприяють творчому розвитку здібностей студентів, дають можливість виховувати  професіоналів, що усвідомлюють належність до сучасної Європейської цивілізації, чітко орієнтуються у сучасних реаліях і перспективах соціокультурної динаміки та зможуть бути конкурентоспроможними на ринку праці. Активне реформування та модернізація навчання відповідно до напрямів європейської інтеграції та входження в єдиний європейський простір - завдання, над яким активно працює колектив, очолюваний  Моркляком  Михайло Івановичем.

 Михайло  Іванович користується заслуженим авторитетом і повагою серед працівників коледжу та студентів.

 Ділові якості Михайла Івановича, а саме наполегливість, цілеспрямованість, невтомність, вимогливість, високий професіоналізм, природна любов до порядку гармонує із зовнішньою культурою, людяністю, гуманністю. Він людина доброзичлива й чемна,  наполегливий і цілеспрямований господар, завжди уважний до інших і вимогливий до себе, тому є взірцем для вихованців і колег.

 Указом Президента України від 16 листопада 2010 р. директору технікуму Моркляку Михайлу Івановичу присвоєно почесне звання "Заслужений працівник ветеринарної медицини України"

 За підготовку висококваліфікованих кадрів, високі досягнення в педагогічній, науковій  діяльності нагороджений нагрудним знаком "За вагомий внесок у розвиток освіти", грамотами Міністерства освіти і науки України, Міністерства  аграрної політики та продовольства України,  Грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, районної державної адміністрації та районної Ради.