slideshow 1 Вітаємо на офіційному сайті коледжу
slideshow 2 Лабораторні роботи
slideshow 3 Навчальна практика
slideshow 4 Навчальна практика
slideshow 5 Запрошуємо до нас на навчання
slideshow 6 Культурні заходи
slideshow 8 Культурні заходи

Звернення директора

Шановні абітурієнти!

Якщо ви молоді, активні, комунікабельні, цілеспрямовані, любите навколишній світ та себе в ньому, маєте аналітичний склад розуму, прагнете бути корисним, то повинні обрати одну з професій в  Тульчинському коледжі.

 На факультетах коледжу «Ветеринарна медицина» та «Облік та аудит» створено максимально сприятливі умови для молодих людей, які бажають стати справжніми професіоналами.

Грані співпраці: досвід, партнерство, дружба та взаєморозуміння

Тульчинський коледж ветеринарної медицини БНАУ вже третій рік поспіль радо зустрічає закордонних партнерів.

До нашої коледжанської родини, відповідно до Договору  щодо співпраці та обміну студентами, завітала і перебувала з 5 по 11 квітня делегація з Франції, сільськогосподарського ліцею РЕССЕН, Нанда,  в складі  40 студентів, 6 викладачів та виробничників.

Світ моїх захоплень

Світ моїх захоплень

Я, Кучерява Юлія, студентка 1-А курсу Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ. Приїхала із міста Гайворон, що на Кіровоградщині.  Я обрала цю спеціальність, тому що дуже люблю тварин, дресирую собак.  Також маю свою собаку породи Доберман, яку дуже люблю.

Зміна парадигми навчання відповідно до реалій ХХІ століття

    Розпочата робота щодо виконання міжнародного проекту «Структурне співробітництво при викладанні спеціальних дисциплін». Метою проекту є прискорення впровадження в коледжі креативних форм та методів навчання.

Знайомство з Агрофірмою “Ольгопіль”

    Французька делегація з задоволенням відвідала СТОВ Агрофірму “Ольгопіль”. Засновник -Каленич Павло Євгенійович.
    У користуванні господарства 4 890 гектарів . Основна продукція: насіння, продовольче зерно, хліб, борошно, крупи, соняшникова олія, м'ясо, молоко. Однією із визначальних рис господарства є міцна матеріально – технічна база, яка оновлюється у відповідності до вимог агротехнічної науки. Агрофірма «Ольгопіль» є базовим господарством Інституту фізіології рослин та генетики НААН України по виробництву насіння зернових культур.

Сторінки