slideshow 1 Вітаємо на офіційному сайті коледжу
slideshow 2 Лабораторні роботи
slideshow 3 Навчальна практика
slideshow 4 Навчальна практика
slideshow 5 Запрошуємо до нас на навчання
slideshow 6 Культурні заходи
slideshow 8 Культурні заходи

Виїзне практичне заняття з дисципліни «Епізоотологія з мікробіологією»

    У рамках навчальної робочої програми дисципліни «Епізоотологія з мікробіологією», викладачем клінічних дисциплін Коваль О.С., 16 09. 2020 року було проведене виїзне практичне заняття на базі Тульчинської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини.

Інтерактивне практичне заняття з дисципліни «Менеджмент та маркетинг у ветеринарній медицині»

        15.09.2020р. у коледжі викладачем Шепетаю С.В. проведено інтерактивне практичне заняття з дисципліни «Менеджмент та маркетинг  у ветеринарній медицині» за темою «Резюме як ефективний інструмент пошуку роботи».  Під час заняття активно застосовувалися інноваційні методи: «Імітація роботи на посаді» та «Моделювання життєвих ситуацій при наданні ветеринарних послуг».

І через 20 років зустрілися…

    Щоб подякувати коледжу за науку, куратору, Шаварському Юрію Йосиповичу, за 4 роки батьківського піклування… Щоб знову відчути себе у рідних стінах студентом.

    Тут все нагадує чудові студентські роки юності. Здається, продзвенить дзвінок і знову поверне до аудиторії любих серцю викладачів і, до болю знайомих, одногрупників, і по-батьківськи знову огорне своєю турботою куратор - Шаварський Ю.Й.

Сертифікати в руках, ЗНО позаду

    Незважаючи на карантин і пов’язані з ним проблеми, в Україні все-таки відбулося зовнішнє незалежне оцінювання, (хоча згідно з ухваленим законом його можна було пройти за бажанням). У тестуванні взяли участь   62  студенти коледжу.

   Предмети, які здавали були:українська мова і література, історія та математика.

Студенти коледжу привітали педагогічний колектив з Днем знань

   Приємною несподіванкою для педагогічного колективу коледжу було щире привітання від студенства із Днем знань з врученням запашного короваю. Директор коледжу Михайло Іванович Моркляк побажав присутнім міцного здоров'я, вдалого старту, мирного неба, оптимізму та Божого благословення.

Сторінки