Ви є тут

Психологічна служба

Кирилюк Людмила Іванівна

 Практичний психолог

 

Освітній рівень практичного психолога

  • Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини: спеціальніість за дипломом- педагогіка і методика початкового навчання 25.06.1993р.
  • Спецфакультет практичної психології  при Вінницькому державному педінституті, спеціальніість за дипломом: практичний психолог системи освіти, 15 липня 1994р.
  •  Підвищення кваліфікації, як практичного психолога
  • - 24.01-5.02.2011  інститут післядипломного навчання БНАУ свідоцтво про підвищення кваліфікації 12 СПК 473813
  • -  8.02.-15.02.2011 ВОІПОПП свідоцтво учасника семінару з підготовки обласних педагогів тренерів.

    Програми "Сприяння просвітницькій роботі рівний-рівному" серед молоді України щодо здорового способу  життя.

  Над якою проблемою працює і який досвід може представити на семінарах в рамках роботи метод об'єднання: просвітницька робота, щодо здорового способу життя (підготовка волонтерів) Просвітницький захід "Місто моє Тульчин".( Адаптація в соціумі перші курси).

  Просвітницький захід "Моя декларація самоцінності" (зі  студентами  гуртожитку)

  Тренінгові заняття "Його величність - конфлікт" ( ІІІ курси березень)

  Співпраця із студентським самоврядуванням технікуму.

  Участь в акціях   студентської організації "ЖАСМіН", яка  діє на базі психологічного кабінету:

  Акція "Серце до серця" (нагороджені грамотою за активну участь волонтерів) 2016р. 

Акція "Епідемія доброти" 

  Спортивно- мистецький захід "Молодь обирає здоров’я" (команда "Водограй" зайняла І місце серед навчальних закладів м. Тульчина) реалізація Міжгалузевої комплексної програми "Здоров'я нації ".

  Співпраця із центром планування  сім’ї при ЦРЛ.

 

    Обласний семінар практичних психологів.

 "Психологічні аспекти розвитку алкоголізму, наркоманії та токсикоманії у підлітків. Групова та індивідуальна психологічна залежність". 

  Тренінгове заняття:

"Наркотичні речовини – фактор загрози для здоров’я".

  Робота в складі групи по підготовці студентки до участі в конкурсі "Студент року".

Пошукова робота Цюпко Мирослави 4-В курсу "У мене є життя, а в ньому є все для успіху".

 Зустріч з гінекологом кабінету планування сім`ї Тульчинської ЦРБ Каліновською О.М.

         

 

   

 

Пелюстки  ЖАСМіНу № 9 

    Успішним бути модно!  Проект під такою назвою реалізували студенти нашого коледжу 

 -   З Вами новини "Студентського кварталу" .

 -   Квартал" – це дев’яносто п’ятий , а у нас  передача – "ВДТ - 100", ( все для тебе, саме стільки першокурсників навчається у закладі)  перший випуск  найпродвинутіших  студентських тусовок, найсвіжіший репортаж. І з Вами його ведучі: Правдолюб - Веселовська (Подолян Олена 1-В) та Підлубний Богдан(1-В). 

 Так розпочався захід , учасники якого   пропагували успішну реалізацію життєвого    потенціалу, активну громадську позицію та знайомили присутніх з "нехитрими" правилами адаптації .                                                    

Роби, що можеш

з тим, що в тебе є

і там, де ти знаходишся.

Т. Рузвельт. 

  Вислови знаменитих людей, дослідження, інтерв’ю з куратором Козловською Т.М., відеосюжет  "Формула успіху нашої групи"  представила успішна леді, срібний призер конкурсу "Студент року - 2016" Цюпко Мирослава (3-В)."У мене є життя, а в ньому є все для успіху" - тема пошукової роботи , яку презентувала у м. Іллінці та на нашому заході. 

 

  Студенти коледжу приймають активну участь у громадському житті Тульчинщини  і захищають честь коледжу у багатьох номінаціях. Серед таких Ярошевич Вячеслав (3-Б)

 Він розповів як  разом зі студентами: Кривоніс Вікторією 3-Б, Кривоніс Аліною 3-Б, Сандрацькою Ритою 3-В, Дубій Вікторією 4-Б,Телелім Ангеліною 2-В, як і минулорічні волонтери долучилися до  благородної справи .Зібрали та перерахували 2424,65    тис. грн. у фонд акції "Серце до серця".

  Далі Ярослав розповів  про участь в конкурсі "Молода людина року - 2012", у номінації "Волонтер року" . Як вітали молодь,  переможців конкурсу та вручили їм дипломи , пам’ятні статуетки, подарунки відомі та шановані на Вінниччині люди, які мають вагомі здобутки у відповідних галузях та своєю діяльністю слугують прикладом для молодого покоління.                                                                               

 Конкурс закінчився, а життя продовжується. Нові цікаві заходи підготували та втілили в життя  Проект "Протест байдужим батькам"

реалізували Небайдужі і Миролюбиві Симпатичні Активні Життєлюби:

Ярошевич В’ячеслав 3-б, Проценко Вероніка 3-б, Красноплахта Тетяна 2-б, Саранцова Альона 2-б,Музика Маша 2-є, Сторожук Аліна 2-Аб/о, Незабитовська Ірина 2-б, Січкаренко Яна 3-б.

 

 Які новини без прогнозів? А які прогнози без прогнозу погоди? Позитивний прогноз  погоди в групах із самого "гідрометцентру подій" демонструвала Рябоконь Анастасія (1-В), до речі учасник конкурсу знавців української мови, присвяченого П. Яцику  - третє місце

 

 Погоду в групах забезпечать, прогнозувала  Настя: мусони дружніх стосунків, зливи толерантного ставлення один до одного, висока амплітуда підтримки і взаємовиручки…. 

  А другокурсники  Саранова Альона (2-Б) та Безсалов Іван (2-Є) ділилися "нехитрими правилами" адаптації, навчання та проживання в гуртожитку.

  Щоб не залишитися голодними  - довго ложку не шукати радив Іван. Та берегти свій час - ресурс, який є депозитом  виданим людині при народженні наголошувала Альона. Як мирним шляхом розв’язувати конфліктні ситуації та не піддаватися спокусам "дорослого життя", про дружбу з водою, яка змиває не тільки бруд, а й  негативну енергетику та ін. Нехитрі поради для кожного з Вас-виконуйте, і все буде клас – такими словами завершили свій виступ студенти

   

  Пам'ятайте, що все, що зараз існує в світі, колись було чиєюсь мрією. Тому дерзайте! Шукайте натхнення в собі, в оточуючих людях, світі. Пробуйте нове, прагніть до знань, старайтеся проживати дні максимально насичено. Думайте про хороше - і все вийде.