Чергове зібрання координаційного органу пройшло на базі нашого технікуму, яке було присвячене обговоренню особливостей професійної підготовки молодших спеціалістів у процесі практичного навчання.
Порушене на засіданні питання члени Ради аналізували на прикладі нашого закладу. Директор технікуму Моркляк Михайло Іванович інформував присутніх про стан та перспективи розвитку навчального закладу, заступник директора з навчально-виробничої роботи Мамай Петро Васильович окреслив систему практичного навчання та її вплив на процес формування компетентності випускника вищого навчального закладу, а голова циклової комісії "Бухгалтерського обліку" технікуму Шепета Світлана Володимирівна охарактеризувала соціально-психологічні аспекти управління студентським колективом задля створення сприятливих умов організації практичної підготовки.
По завершенню засідання члени Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. області мали змогу оглянути навчально-матеріальну базу та методичне забезпечення навчального процесу технікуму, а також заслухати музичне вітання від викладацького та студентського колективів навчального закладу.