Ви є тут

Огляд-конкурс

 30 жовтня відповідно до Положення про огляд конкурс на кращу організацію роботи лабараторії  "Навчальна бухгалтерія" вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Вінницької та Хмельницької областей на базі Брацлавського агроекономічного коледжу Вінницького НАУ відбувся регіональний конкурс. 

 У ході проведення другого етапу огляду конкурсу в якому приймали участь Шепета С.В. голова циклової комісії облікових дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист та Капелюшна А.П. викладач облікових дисциплін, спеціаліст, регіональна конкурсна комісія провела експертну оцінку матеріалів на основі визначених критеріїв стану організації і проведення навчальної практики студентів нашого навчального закладу.

 Результати огляду-конкурсу враховуються при визначенні рейтингу аграрних вищих навчальних закладів.

 Всі викладачі циклової комісії викладачів бухгалтерського обліку підготували матеріали, які розкривали:

  • якість та ефективність навчального та методичного забезпечення;
  • досвід впровадження інноваційних технологій практичного навчання;
  • систему апробації та впровадження в практику провідного досвіду, освітніх технологій і сучасних психоло-педагогічних досліджень;
  • впровадження ефективних систем розвитку творчої ініціативи студентів, залучення їх до пошукової роботи;
  • сприяння реалізації індивідуальних можливостей кожного студента, розкриття їх творчого потенціалу.

 За результатами огляду-конкурсу на кращу організацію лабораторії "Навчальна бухгалтерія" Тульчинський технікум БНАУ нагороджено грамотою за зайняте III місце.