12:19 - 12.11.2025 82 перегляди
12 листопада у коледжі відбулося засідання ради студентського самоврядування. Під час зустрічі ключовим питанням для обговорення стала діяльність студентського самоврядування як важливого фактору забезпечення якості освіти в коледжі. До роботи ради долучилився директор коледжу, Моркляк М. І., адміністрація та керівники проектних груп ОПП. Вітаючи учасників, директор коледжу Михайло Моркляк наголосив на значенні студентського лідерства у розбудові якості освіти у навчальному закладі.