15:45 - 09.11.2016 9 переглядів
8 листопада 2016 року відбувся студентський форум «Прийняття колективного професійного рішення у форматі засідання Українського епізоотичного форуму» з дисципліни "Епізоотологія з мікробіологією", в якому прийняли участь студенти 4-х курсів. На форумі студенти презентували епізоотичну ситуацію по всіх областях України. Було продемонстровано роботу в групах по прийнятю рішення розробки схеми-плану накладання карантинних заходів при виникненні інфекційних захворювань.