21:32 - 22.04.2026 3 перегляди
До річниці Чорнобильської трагедії кураторами Вилянською С. А. та Шевчук Г. А. було проведено виховну годину, метою якої стало вшанування пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС та формування у здобувачів освіти почуття відповідальності за майбутнє людства.
Під час заходу учасники пригадали події 26 квітня 1986 року, переглянули тематичні матеріали, обговорили причини та наслідки аварії, а також героїзм ліквідаторів, які першими стали на захист світу від радіаційної небезпеки. Здобувачі освіти усвідомили масштаби катастрофи та її вплив на Україну і весь світ.