Ви є тут

Вітаємо поетів!

Творче об’єднання «Сузір’я», яке започаткувало свою роботу в технікумі в вересні цього року вже має здобутки. Керівник об’єднання, талановита поетеса Алла Гавришко, залучила до поетичної творчості не тільки студентів, а й викладачів технікуму.

Студентка 4 курсу Рябоконь Анастасія  та викладач Червонюк Ірина Миколаївна стали дипломантами Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Малахітовий носоріг» -2015, в якому взяли участь більш як пів сотні поетів з різних куточків України.

Вітаємо наші таланти і бажаємо подальших творчих успіхів!!!