
Творче об’єднання «Сузір’я», яке започаткувало свою роботу в технікумі в вересні цього року вже має здобутки. Керівник об’єднання, талановита поетеса Алла Гавришко, залучила до поетичної творчості не тільки студентів, а й викладачів технікуму.
Студентка 4 курсу Рябоконь Анастасія та викладач Червонюк Ірина Миколаївна стали дипломантами Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Малахітовий носоріг» -2015, в якому взяли участь більш як пів сотні поетів з різних куточків України.
Вітаємо наші таланти і бажаємо подальших творчих успіхів!!!