25 червня 2026 року у ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ» відбулася визначна, довгоочікувана та неймовірно хвилююча подія — урочиста церемонія вручення дипломів випускникам! Цьогоріч путівку у професійне життя та кваліфікацію фахових молодших бакалаврів отримали 114 випускників двох стратегічно важливих напрямів: 94 фахівці з ветеринарної медицини та 20 знавців обліку і оподаткування.
Захід традиційно розпочався з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання в знак глибокої пошани до наших захисників і захисниць, завдяки яким студенти мали можливість навчатися та стояти на святковій сцені.Зі щемливою, надихаючою та батьківською промовою до присутніх звернувся очільник навчального закладу — Заслужений працівник ветеринарної медицини України Михайло Іванович Моркляк.
Він зазначив, що попри всі виклики сьогодення, повітряні тривоги та складні випробування для нашої країни, випускники гідно пройшли цей шлях. Михайло Іванович підкреслив, що коледж уже майже 70 років є лідером освіти на Поділлі та випустив понад 11 тисяч спеціалістів, які гідно презентують заклад на державних рівнях.
Для директора цей день став особливим, адже він і сам є випускником цього рідного коледжу ТА Білоцерківського національного аграрного університету.Особливим моментом свята став виступ представника Ради роботодавців коледжу, нещодавнього випускника закладу, а нині успішного лікаря-хірурга провідного центру «Vet House» Володимира Юрійовича Рябого, який закликав молодих колег не боятися амбітних цілей. Не менш символічним було привітання від імені батьківського колективу від представниці відомої професійної династії лікарі ветеринарної медицини Радішевських-Виходцевів — Вікторії Виходцової, матері випускниці Діани, яка благословила дітей на щасливу та мирну життєву дорогу. Від імені всіх винуватців свята зі словами глибокої вдячності викладачам виступила здобувачка 4-Б курсу Богдана Качмар.Справжньою гордістю закладу стало нагородження найкращих! За вагомі досягнення в оволодінні спеціальністю особливою відзнакою — статуеткою «Сова Мудрості» — нагороджені Анастасія Пльонцак, Татьяна Гержот, Карина Глущенко, Олександра Кошловська та Іван Яроменко. За лідерство, високу громадську позицію, волонтерство та спортивні здобутки Кубками та Пам'ятними медалями коледжу під шалені оплески залу нагородили велику когорту активістів: В. Козаченко, К. Вербовенко, С. Патлатюк, А. Кузьменко, Б. Качмар, І. Бобришева, І. Сєдих, А. Спеней, С. Стадник, Д. Виходцева, О. Івашковська, Д. Луткова, Д. Мислива, В. Патрін, А. Присяжнюк, М. Шипіцина, М. Бучацький, С. Мандебура, С. Цибуля, Д. Демянюк, В. Підвашецький, К. Крива, А. Тіху, А. Немеш, В. Кічатова, В. Тонкопій, О. Музика, Б. Соловій, В. Цимбалюк, Р. Фіткаленко та Вашківський.Завершилося свято проголошенням традиційної обіцянки вірності обраній професії, яскравими творчими номерами та великою фінальною фотосесією.
Вітаємо випускників 2026 року! Нехай ваша професія стане фундаментом успішної кар'єри, а праця приносить користь Україні! У добру путь, фахівці!