18:22 - 23.02.2026 10 переглядів
За високі досягнення в навчанні та науковій діяльності стипендію у ІІ семестрі 2025/2026 навчального року отримуватимуть:
-
Вікторія Водзяновська – студентка Барського фахового коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету;
-
Анастасія Сегеда – студентка Могилів-Подільського технолого-економічного фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету;
-
Аліса Панасюк – студентка Вінницького технічного фахового коледжу;
-
Анна Стрельчук – студентка Вінницького технічного фахового коледжу;
-
Марія Корж – студентка Тульчинського фахового коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету.
Такі досягнення – приклад того, наскільки талановитою, працьовитою та вмотивованою є молодь Вінниччини.
Щиро вітаємо нашу Марію Корж із цим досягненням!