ВІТАЄМО СРІБНИХ ПРИЗЕРІВ!!! Збірну команду юнаків з футзалу ВСП "Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ" за зайняте друге місце в турнірі серед студентів Тульчинської міської територіальної громади.
Склад команди:
Дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях! Слава Україні!!!