Ви є тут

Зустріч представників студентського самоврядування з адміністрацією коледжу

 У ВСП «Тульчинський коледж ветеринарної медицини БНАУ» відбулося перше засідання Студентської ради з адміністрацією в 2025–2026 навчальному році. Атмосфера зустрічі була сповнена креативних ідей, творчих задумів та сміливих планів.

         З вітальним словом виступив директор коледжу Михайло МОРКЛЯК. Він підкреслив важливість роботи студради, адже саме вона є осередком ініціатив, лідерства та співпраці між студентами й адміністрацією.

          У своєму виступі Михайло Іванович зупинився на непростому часі, в якому ми живемо та навчаємося. Україна продовжує боротися за свою свободу і кожен із нас має робити свій внесок у спільну перемогу, особливу увагу було приділено волонтерській  діяльності, зокрема підтримці збройних сил України.

       «Наші Захисники щодня ризикують життям заради нашого спокою, - наголосив директор. -  А ми зі свого боку повинні допомагати волонтерством, навчанням, добрими справами. Бо саме знання, людяність і взаємопідтримка -  це теж наш фронт».

           Під час обговорення студентський актив зосередив увагу на таких питаннях:

  • визначення пріоритетних напрямків роботи Студентської ради на новий навчальний рік;
  • співпраця з адміністрацією коледжу задля впровадження молодіжних ініціатив та створення умов для якісної самореалізації студентів;
  • роль Студентського самоврядування в освітньому процесі коледжу;                         
  • ознайомлення з основними особливостями, тенденціями навчального року 2025-2026  в коледжі;
  •  академічна доброчесність  здобувачів освіти;       
  •  активна участь у проекті «Моя Альма-матер»;
  •  безбар’єрність навчального простору;
  •  обговорення плану роботи  «Служби  ментального здоров’я коледжу»;
  • оновлення  складу центрів  громадської діяльності Ради

студентського самоврядування коледжу.

           Члени студради поділилися своїми планами на рік: організація волонтерських проектів, проведення заходів, підтримка і створення дружньої атмосфери у навчальному закладі.

           Новий навчальний рік  обіцяє бути активним, творчим і сповненим добрих справ. Разом ми сильніші  -  разом до Перемоги!