Дорогі Викладачі!
В прекрасну пору року приходить до нас Вчительське свято. Це час, коли шелестить листопадом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пламеніють над землею, немов дарують свій жар любові нашим вчителям.
Час міняє ландшафти, і професії деякі відходять в архів. Та серед небагатьох незмінних величин є одна найверховніша – Вчитель.
І через віковіччя, він так само заходить в клас, і відкриває незмінні величини: Батько, Мати, Вітчизна, Народ…
Схиляємо голову в глибокій шані перед Вами, Вчителі!
І якщо добро – вічне, а це воістину так, - то безсмертним є Вчитель, як саме життя.
Добра Вам, щастя, слухняних студентів і сонячних днів. Віри, Надії та Любові!
Допоки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А Вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!
Учителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту.
Ми Вам сьогодні дякуємо дуже
За Вашу працю вчительську святу!
З повагою, студентське самоврядування технікуму