Ви є тут

З святом, Вас, викладачі!

Дорогі Викладачі!

В прекрасну пору року приходить до нас Вчительське свято. Це час, коли шелестить листопадом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пламеніють над землею, немов дарують свій жар любові нашим вчителям.

Час міняє ландшафти, і професії деякі відходять в архів. Та серед небагатьох незмінних величин є одна найверховніша – Вчитель.

І через віковіччя, він так само заходить в клас, і відкриває незмінні величини: Батько, Мати, Вітчизна, Народ…

Схиляємо голову в глибокій шані перед Вами, Вчителі!

І якщо добро – вічне, а це воістину так, - то безсмертним є Вчитель, як саме життя.

Добра Вам, щастя, слухняних студентів і сонячних днів. Віри, Надії та Любові!

 

Допоки сонце світить з висоти,

Щебечуть птахи, зацвітають квіти,

Ми Вам життям бажаєм твердо йти,

І дням наступним від душі радіти!

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А Вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Учителю! Пораднику і друже!

Ви вибрали дорогу непросту.

Ми Вам сьогодні дякуємо дуже

За Вашу працю вчительську святу!

 

З повагою, студентське самоврядування технікуму