Ви є тут

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

    Шановні викладачі, студенти та співробітники!

 Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

    Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг навчального закладу. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

    Якщо забути про стереотипи, то це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв’язку з минулим.

    У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. Бажаю Вам, дорогі друзі, здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих.

    Найщиріші вітання Вам, шановні батьки. Збувається мрія ваших родин – діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності.

 Вітаємо всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком! З Днем знань!

                                                                                                          Директор коледжу    М.І. Моркляк