Ви є тут

З Днем пам'яті та примирення!

     Шановні  колеги, студенти, співробітники!

     Сьогодні та завтра у всьому світі відзначають Дні пам'яті та примирення, присвячені жертвам Другої світової війни - найкривавішої за усю історію людства.

     Сьогодні вкотре ми маємо зрозуміти - НІКОЛИ ЗНОВУ! 
 
     Як і тоді, у далекому 1945 році, сьогодні нас також лякає цифра 80 млн.! 80 млн. солдат, мирних жителів не повернулися додому. 3 млн. українців - така найвища ціна, яку заплатив саме український народ за мир, - найбільша серед усіх! Схилімо голови перед кожною жертвою тієї страшної війни!

     Здавалося б, що вже усі мали засвоїти урок: ніколи знову ми не маємо права припуститися такої помилки, за яку розплачуватимуться життям люди! Здавалося б тоді, на витоках створення ООН, та протягом останніх 75 років написано мільйони актів, декларації, хартій, у яких зобов'язані усі країни світу уникати збройних зіткнень, об'єднати зусилля,  знаходити шляхи вирішення конфронтацій мирними способами.  Але і сьогодні продовжують гинути люди.. Зокрема, і на наших українських землях, боронячи кордони і суверенітет нашої держави.

     Друзі, памятаймо тих, хто віддав життя за нас з вами, адже їх подвиг неможливо переоцінити! Звертаюсь до нашого студенства: вам будувати новий світ та кому, як не вам, доведеться шукати нові дипломатичні методи вирішення конфліктів, які невпинно з'являються і з'являються , випробовуючи сучасність на міцність духу, витримки.

     Пам'ятаємо....  
     Вічна пам'ять........

Директор коледжу М.І.Моркляк