Ви є тут

Виїзне практичне заняття з дисципліни «Епізоотологія з мікробіологією»

    У рамках навчальної робочої програми дисципліни «Епізоотологія з мікробіологією», викладачем клінічних дисциплін Коваль О.С., 16 09. 2020 року було проведене виїзне практичне заняття на базі Тульчинської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини.

    Вступною частиною виїзного заняття було ознайомлення студентів 2 спец курсу, із структурою та основними виробничими направленнями ветеринарної лабораторії. З ключовими відділами лабораторії, а це бактеріологічний, вірусологічний, серологічний,  та методиками сучасних лабораторних досліджень ознайомили Сікорська Ольга Володимирівна та Окунєвська Галина Василівна.

    Особлива увага була зосереджена у бактеріологічному відділі досліджень лабораторії, де практично були апробовані методи посіву патогенних мікроорганізмів на поживні середовища, мікроскопія їх, фарбування та диференціація.

    Було акцентовано увагу студентів  коледжу  на важливості сучасної лабораторної діагностики, за допомогою якої можна ідентифікувати збудників інфекційних хвороб та на лабораторному  дослідженні, яке знаходиться на першому місці серед усіх діагностичних досліджень

    Заняття на виробництві розвиває інтерес до всього нового, збагачує студентів знаннями, вчить аналізувати різні професійні ситуації.