Ви є тут

Випускний - 2019

    У Тульчинському коледжі ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету відбулись урочистості з нагоди випуску спеціалістів 2019 року.

    Випускників та гостей свята привітав директор коледжу, Заслужений працівник ветеринарної медицини Украіни, Михайло Іванович Моркляк. «Випуск наших студентів – це свято всього колективу та гарний привід висловити щирі слова вдячності викладацькому складу та працівникам коледжу за творчу, плідну та результативну роботу з підготовки висококваліфікованих фахівців! Шановні випускники, пам’ятайте своїх викладачів, які провели вас тернистим шляхом до успіху та визнання, а також, маєте завжди бути вдячні своїм батькам, адже ваші здобутки, це їх безмежна любов до вас та титанічна праця!», – зазначив під час святкування Михайло Іванович.

    До початку вручення дипломів відеопрезентація про студентське життя випускників зворушила та створила святковий і  ностальгічний настрій. 

    З теплими та мудрими словами до випускників звернулась куратор 4В курсу Соловей Валентина Леонідівна, надихнувши новоспечених спеціалістів на великі звершення та достойні справи.

    Від імені батьків зі словами вдячності виступила голова батьківського комітету Стоян Світлана Василівна.

   Творчими подарунками випускників та гостей привітали учасники викладацького та студентських художніх колективів коледжу.

    Бажаємо всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень, впевненості у своїх силах та рішучості до дій,  кар’єрного зростання та високих професійних досягнень!