Ви є тут

Вітаємо з Днем працівників ветеринарної медицини України

Колектив Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ сердечно вітає усіх працівників ветеринарної медицини, звертаючи увагу на важливу роль ветеринарії, як галузі медицини, в забезпеченні епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва, попередження епідемій та охорони навколишнього середовища. Професія ветеринарного лікаря – найдавніша, найблагородніша і шанована в усі часи. Вона ж – одна з найскладніших, оскільки вимагає крім професіоналізму – фізичної сили, самовіддачі, чуйності до своїх пацієнтів, усвідомлення глибокої відповідальності за здоров’я не тільки тварин, а й суспільства. Тож напередодні професійного свята фахівці районної ветлікарні, дільничних лікарень, ветеринарні спеціалісти господарств та інші вет.працівники прийміть вітання, слова шани і подяки від колективу Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ, який очолює заслужений працівник ветеринарної медицини України – Моркляк М.І. В даний   час навчальний заклад єдиний в регіоні який готує фахівців ветеринарної медицини. М.І. Моркляк приділяє багато уваги навчанню молодих фахівців. Для цього він успішно поєднує організаційну  роботу з викладанням. Йому притаманний талант — створювати ідеї нових концепцій і для їх рішень — об'єднувати здібних фахівців.

Від усього серця вітаємо вас з професійним святом. Щиро вдячні Вам за сумлінне виконання Ваших професійних обов'язків.

Нехай благословенними будуть Ваші дороги, нехай завжди супроводжують успіхи, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов, зігріває родинне тепло!

Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею!

Колектив Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ