Ви є тут

Вітання з Днем народження директора ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ», Заслуженого працівника ветеринарної медицини України Михайла Івановича Моркляка

Викладацький колектив, працівники і студенти ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ» висловлюють найщиріші слова вітань директору  закладу фахової передвищої освіти, Заслуженому працівнику ветеринарної медицини  України Михайлу Івановичу Моркляку  з нагоди Дня народження!
 
Шановний Михайло Івановичу!

 Бути керівником такого складного і потужного механізму як коледж– це надзвичайно важка та відповідальна праця, яка вимагає високого професіоналізму, відданості обраній справі й наполегливості. Це мистецтво, яке поєднує у собі розуміння усіх процесів, які відбуваються у державі, мудрість і послідовність у справі виховання молодого покоління, вміння ефективно комунікувати з колегами і партнерами. Це виважені рішення, добрі поради, взаємна підтримка і розуміння.
 
Своєю самовідданою і плідною працею Ви щоденно формуєте якісний імідж нашого закладу, робите вагомий внесок у розвиток освіти. Ваш трудовий шлях є справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу колег та студентів.

В цей день бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпного джерела сили і натхнення, родинного затишку та благополуччя, миру й щедрої долі, нових досягнень, злетів і перемог. Нехай бурхливий вир життя не похитне Вашу впевненість, а Господнє благословення додає віри у власні кроки. Хай в серці завжди живе любов рідних і близьких Вам людей, яка допоможе далі йти по наміченому шляху, реалізовувати плани і втілювати мрії!
 

З Днем народження,

шановний Михайло Івановичу!