Ви є тут

В коледжі відбулись урочистості до Дня працівників освіти

     Напередодні величного освітянського свята в коледжі відбулись урочистості. З ранку звучали ніжні мелодії, теплі слова на честь педагогів, панував святковий настрій.

     Педагогічний колектив, лаборантів, бібліотекарів, працівників бухгалтерії, технічних працівників привітав директор коледжу, Заслужений працівник ветеринарної медицини України Михайло Іванович МОРКЛЯК, зазначивши, що всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральних й духовних цінностей та обрати вірний життєвий шлях.

    Щастя, добра, благополуччя побажали  всім у святковій концертній програмі студенти 2-В курсу, куратор Сметана С.А