Ви є тут

В коледжі відбулося розширене засідання педагогічної ради

13 червня 2022 року у ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ» відбулось чергове розширене засідання педагогічної ради, в якому взяли участь і члени студентського самоврядування.

Здавалось би, це вже традиційний захід по закінченні навчального року, важливий з огляду на необхідність проаналізувати підсумки зробленого, визначити проблемні питання, поставити завдання на майбутнє, цьогоріч мав  неабияке значення. Як зазначив директор коледжу, Заслужений працівник ветеринарної медицини України, М.І. Моркляк, під час війни ми зрозуміли, як кожен з нас може вплинути на перебіг подій, наблизити перемогу на своєму місці: військовий на фронті, боєць ТРО, лікар, який лікує поранених, волонтер, який збирає кошти, купує та привозить все необхідне для армії та населення, а особливо педагог, викладач, наставник.  Під час війни коледж стає осередком, який дає змогу молоді отримувати не лише знання, але й психологічну підтримку, не втрачати відчуття приналежності до спільноти. Тому надзвичайно важливо гнучко підходити до організації роботи коледжу та налаштовувати освітній процес так, щоб він був комфортним і не травматичним для студенті та викладачів. Найбільш оптимальна та безпечна форма організації освітнього процесу в умовах воєнного стану - дистанційна. Корисними у цій ситуації будуть напрацьовані під час пандемії коронавірусу моделі змішаного та дистанційного навчання у синхронному й асинхронному режимах, що цілком підтримала студентська рада.

З докладним аналізом освітнього процесу в коледжі в умовах воєнного стану виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Грибанова А.А. Поза її увагою не залишилось жодне питання щодо академічної успішності в коледжі: студентів, які мають академзаборгованість, ніби небагато – по кілька на курс, але важливо щодо кожного знати, чи причина у хворобі, чи в технічних проблемах під час дистанційного навчання, а чи у небажанні вчитися. За вимогою директора коледжу кожен куратор докладно пояснив ситуацію з такими студентами.

Одним з питань порядку денного був моніторинг НМК навчальних дисциплін, який проходив у коледжі протягом попередніх двох тижнів. Озвучені досягнення, прогалини, намічені шляхи вдосконалення цієї ланки роботи. Окремо голови циклових комісій, зокрема Мензул В.О., Шепета С.В., Гунчак О.В. надали аналіз КМЗ з дисциплін соціально-гуманітарного циклу та циклових комісій «Облік та оподаткування»  та спецтехнологічних дисциплін.

Нагальним питанням часу педагогічна рада розглянула військово-патріотичне виховання студентства. Як зазначила зав. навчально-виховною лабораторією коледжу, Лисиця Н.В., обговорення актуальних проблем та перспективи розвитку військово-патріотичного виховання студентської молоді в умовах боротьби за Україну надзвичайно важливі є саме сьогодні. Важливо, щоб у країні росла молодь, яка розуміє загрози для країни і котра буде готова діяти в умовах війни. Дирекція коледжу, куратори, навчальна частина постійно здійснюють моніторинг, як студентство відреагувало на агресію росії,  відслідковують місцеперебування студентів, залучають їх до навчального процесу. Студентське самоврядування коледжу не залишилось осторонь благодійницьких справ. Організували однокурсників до збору продуктів для передової, одягу, засобів особистої гігієни, плетіння маскувальних сіток. Колектив та студентство коледжу зібрали кошти для підтримки ЗСУ, про що були відзначені головою військової адміністрації Тульчинського району.

Дирекція коледжу, викладачі, співробітники кожен на своєму робочому місці. Наша коледжанська громада ( викладачі, співробітники, батьки студентів) виборюємо незалежність своєї країни на всіх фронтах: на військовому у Збройних Силах України, батальйонах територіальної оборони, силах добровільних об’єднань громадян для захисту своїх населених пунктів, у кіберпросторі, гуманітарному у всіх його проявах, беремо участь в масових заходах на підтримку країни.

Профорієнтаційна робота у коледжі незмінно є питанням педагогічної ради. Відповідальний секретар приймальної комісії Саковська В.В. вкотре наголосила на пріоритети цьогорічної вступної кампанії .

Заслухано також інформацію щодо виконання рішень засідань педагогічної ради 2021-2022 н.р.