Ви є тут

В коледжі розпочато атестацію здобувачів фахової передвищої освіти

Атестація здобувачів  – це завершальний етап навчання в коледжі та перевірка професійної компетентності майбутніх спеціалістів ветеринарної медицини.

Не дивлячись на складні умови, студенти  ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ» перед членами Екзаменаційної комісій підтверджують  рівень своєї майстерності та фахової компетентності.

   Цьогоріч  кваліфікаційний іспит розпочався 14 червня у модернізованій  навчально-тренінговій залі навчально-виробничої клініки коледжу.

   Екзаменаційна комісія, до складу якої входять досвідчені викладачі і представники адміністрації ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ», на чолі з О.М. Килівником - директором Вінницької  регіональної  державної лабораторії, оцінювала теоретичну підготовку студентів, їх практичні уміння й навички та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності.

Випускники  показали  високий рівень знань, чітко, змістовно відповідали на поставлені запитання, підтверджуючи, що за роки навчання вони здобули відмінні знання і вміння.