Ви є тут

В коледжі пройшло засідання педагогічної ради

Згідно з планом роботи  коледжу 27 квітня 2021року  відбулося засідання  Педагогічної ради в онлайн режимі на внутріколеджній платформі  G Suite Education з використанням сервісу Meet.

На початку засідання директор коледжу Михайло Моркляк окреслив основні питання, які були винесені для обговорення на порядок денний.

На засіданні було обговорено  ключові питання: такі як охорона праці та безпека життєдіяльності в умовах пандемії; практична підготовка здобувачів освіти та впровадження дуальної форми навчання, аналіз результативності роботи педагогічного колективу, освітня діяльність, створення  і забезпечення   функціонування  ефективної  системи  запобігання  та виявлення  академічного  плагіату  та інших  порушень  академічної  доброчесності,  формування  інклюзивного  освітнього середовища  для студентів з особливими освітніми  потребами, забезпечення  дотримання  студентоорієнтованого  навчання  в освітньому процесі, виховання патріотів України, готових до військової служби та захисту країни, профорієнтаційна робота, проведена в коледжі робота щодо   імплементації вимог Закону України " Про фахову передвищу освіту", підготовка до  атестації здобувачів освіти, незалежного заміру знань  та  ЗНО в умовах  змішаного  навчання.  

Доповідачі: Грибанова А.А - заступник директора з навчально-виховної роботи, Мамай П.В. - заступник директора з навчально-виробничої роботи, Сметана С.А.- завідувач відділення,  Гуньчак О.В. - завідувач навчально-методичного кабінету, Лисиця Н.В., завідувач навчально-виховної лабораторії, Соловей В.Л., методист коледжу, Корж І.С. – відповідальний секретар приймальної комісії, Хавара В.І. – голова методичного об’єднання кураторів.