Ви є тут

Успішно здане ЗНО - сертифікат – нагорода від директора коледжу.

Дев'ятнадцятьом кращим студентам ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ», які отримали високі бали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з базових дисциплін вручено грамоти.
З вітальною промовою до всіх присутніх звернувся директор коледжу, Заслужений працівник ветеринарної медицини Моркляк Михайло Іванович:
«Шановні студенти– з великою радістю вітатаю вас, таких гарних, успішних, розумних, талановитих молодих людей. Хочу подякувати вам за сумлінну працю, яку ви щодня вкладали у навчання, а наші колеги щоденно і плідно у цьому вам допомагали.
Висока успішність наших здобувачів― це вже звична тенденція для коледжу. Ми не перший рік маємо студентів, які складають ЗНО на високі бали, адже всі знаємо, що наполегливість і старання приносять хороший результат і ми це бачимо по ваших успіхах на ЗНО.
Бажаю вам досягти поставлених цілей, нехай ваші надбання стануть гарним продовженням та добрим початком навчання у Білоцерківському університеті за омріяною спеціальністю."
Від імені всіх студентів Коновалюк А. подякувала Михайлу Івановичу та колективу, за науку, ґрунтовні знання та прекрасні перспективи і можливості, що відкриває коледж перед молоддю.