Ви є тут

Тульчинський коледж ветеринарної медицини БНАУ у конкурсі «Психолог року- 2019» здобув бронзу

           Заручившись підтримкою директора коледжу М.І. Моркляка Заслуженого працівника ветеринарної медицини України, заступника директора з навчально - виховної роботи А.А.  Грибанової, гарними напутніми словами колег, студентів - практичний психолог Кирилюк Л.І. та студентка ІІ курсу групи «А» Коновалюк А., активний учасник агенції здорового способу життя «ЖАСМіН», поїхали презентувати роботу психологічної служби коледжу.

         20 -21 листопада 2019 року» в Бережанському агротехнічному коледжі проходив семінар практичних психологів «Конструктивна взаємодія з молоддю як умова створення безпечного і комфортного освітнього середовища закладу освіти».

          Координатором заходу став Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти (м. Київ). У стінах ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» зібралося 90 учасників, серед яких 40 – гості з різних областей України (представники від 30 коледжів та інститутів Тернопільської та інших областей). Одеса, Харків, Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Київ, Тульчин та багато інших міст України, представники яких приїхали взяти участь у заході, мали змогу спостерігати за роботою семінару ще й в YouTube.

        На  другий день  роботи практичних психологів з різних куточків України, проходив заключний етап конкурсу «Психолог року-2019». 

        Як відомо, конкурс проводиться з метою підвищення професійного рівня і найбільш повної реалізації творчого потенціалу педагогів-психологів, а також з метою зростання престижу служби практичної психології в системі освіти.

        Психолог – це не професія, а спосіб мислення і стиль життя. А бути справжнім педагогом-психологом – це талант.

       Для кожного учасника цей конкурс – цікава, хвилююча і відповідальна подія в житті. Є можливість не тільки отримати об’єктивний погляд на свою професійну компетентність, а й оцінити роботу своїх колег.

         Практичний психолог Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ Кирилюк Л.І.  достойно представила роботу, свої досягнення, а елемент тренінгового заняття зі студентами  продемонструвала журі та присутнім.

         «Я – донька: літаю правда, на жаль, з одним крилом, та мамина молитва – за двох. Я – мама: дорослий, самостійний з власними поглядами син – це моя гордість. Я – куратор: маю 26 розумників, – ростемо і дорослішаємо разом. І я – психолог: робота в радість, бо це можливість стати в пригоді молоді» -  слова-представлення Людмили Кирилюк. А ще звучали слова –подяки всім, хто допомагав, підтримував, надихав, вірив: директору коледжу М.І. Моркляку, , заступнику директора з навчально - виховної роботи А.А.  Грибановій,  завідуючій обласним методичним об’єднанням психологів Н.М.Нечипорук, колегам, студентам, родині.

         Людмила Кирилюк зайняла ІІІ місце. Диплом ІІІ ст. «Психолог року-2019» серед аграрних закладів фахової передвищої освіти вручила   Степанова І.О., методистка кабінету соціально-гуманітарної та виховної роботи Науково-методичного центру ВФПО.

            Щирі привітання психологині  звучали і в коледжі. Приємно, що наші колеги примножують славні традиції та здобутки Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ.