Ви є тут

Святий Миколай дарує диво стареньким

День Святого Миколая – довгоочікуване свято для усіх, особливо для тих, хто потребує допомоги і турботи рідних людей.

Старенькі, самотні та одинокі люди, чиї очі повні невимовного смутку, а часто і відчаю, вже й не очікують подарунків ні від долі ні від людей. Але ми, студенти 2-Б  курсу Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ (куратор Шепета С.В.), щороку з особливим хвилюванням, душевним теплом чекаємо цих святкових днів, наповнених магією чудес.

Всі ми родом з дитинства і хоч знаємо, що чудес не буває, та все ж намагаємось створити навколо себе ауру радості, тепла і турботи про рідних.

Разом з куратором ми випікали духмяне імбирне печиво, розмальовували його різдвяними візерунками, підбирали  теплий одяг і медикаменти, купували різноманітні смаколики.

Голова Аграрної партії району Трач Микола Миколайович, який постійно опікується геріатричним закладом села Тиманівка, також долучився до нашої благодійної акції. Він разом з аграріями району передав подарункові набори всім мешканцям цього «сумного дому».

Традиційно в акції добра взяв участь директор коледжу, заслужений працівник ветеринарної медицини України Моркляк Михайло Іванович та  члени батьківського комітету: учасник бойових дій М.Дзярик та багатодітний батько М.Кордонець.

Ми щиро бажаємо нашим викладачам, жителям міста, щоб у їхніх оселях панував родинний затишок, добро і благополуччя! Зичимо миру, щастя і здоров’я!