Ви є тут

Святкування Міжнародного дня студента у коледжі

    Студенти - це одна з найпрогресивніших верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем для загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

    Українська спільнота, видчуваючи глибоку солідарність до принципів демократії, з ініціативи студентської молоді, приєдналося до цієї міжнародної ініціативи і закріпила в своєму законодавстві День студента, що відзначається 17-го листопада додатковим Указом Президента України від 16 червня 1999 року № 659/99.

    День студента – це  привід зустрітися з друзями і повеселитися, день символічного об’єднання, підвищення ролі студентства в суспільному і політичному житті країни.

      Звісно, це свято не пройшло повз Тульчинський коледж ветеринарної медицини  БНАУ.  19 листопада відбулось урочисте святкування Міжнародного дня студента.  Привітав студентів директор коледжу. Заслужений працівник ветеринарної медицини України. Моркляк М.І. , який побажав кожному студенту бути переможцем, не втрачати дух свободи і впевнено дивитися в завтрашній день. Під час урочистої  частини свята кращим студентам вручили грамоти  коледжу.

       Урочистості доповнив святковий концерт та дискотека.

        Зі святом, дорогі наші студенти!