Ви є тут

Стажування за кордоном

   У же другий  рік поспіль, відповідно до міжнародного договору  «Педагогічний обмін», 30 студентів та 3 викладачі Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ з 10.07.2017 по 20.07.2017р. проходили стажування у приватному сільськогосподарському ліцеї РЕССЕН, Нанда,  Франція.

   Метою стажування було пізнання європейської системи освіти, ознайомлення та аналіз навчальної практики, культурної спадщини та сільськогосподарської економіки Франції.

   По договору ліцей РЕССЕН надавав  студентам коледжу безкоштовне харчування та проживання в гуртожитку протягом усього періоду стажування.

  Заступник директора по міжнародних відносинах, месьє Клод  Фарабе та перший заступник директора ліцею месьє Данієль Жиральдіє, гостинно зустріли нашу делегацію. В ході зустрічі студенти були ознайомлені з історією розвитку навчального закладу, матеріально-технічною базою.

   Вражаючою була екскурсія до фермерського господарства ліцею РЕССЕН де завідувач фермою месьє Самуел Толле  ознайомив студентів та викладачів коледжу  з умовами утримання, догляду, годівлі овець, кіз, свиней, великої  рогатої худоби та молодняку ВРХ, а в переробному цеху були ознайомленні з технологією переробки м’яса та технологією виготовлення сирів.

   Під час стажування студенти та викладачі коледжу відвідали сучасні ветеринарні клініки Мансіні, приватні фермерські господарства Домініка Шеврье в Сент Боне Д Край та ферму Раво в Сент Нізьє су Шарлбо де були ознайомлені з методами годівлі, догляду та утримання м’ясних порід Шароле та технологією виготовлення французьких сирів.

   Дуже вразила європейська практика з утримання безпритульних тварин,адже  у Європі згідно з законодавством ті люди, які безвідповідально ставляться до своїх домашніх тварин і викидають їх на вулицю, отримують великі штрафи. Притулок тварин-безхатьків в Тезі, показав високу людяність і гуманність до братів наших менших.

   Перший заступник директора ліцею Данієль Жиральдіє, викладачі та адміністрація ліцею супроводжували групу по історичним та культурним пам’яткам Парижу, Роану, Леону: музей Лувр, Нотр Дам Де Парі, Тріумфальну арку, Ейфелеву вежу, Єлисейські поля, Базиліка Нотр-Дам-де-Фурв'єр

   Також на високому рівні була проведена  культурна програма,  де студенти та викладачі отримали надзвичайні емоції від гри в міні-гольф та боулінг. Побували в парку відпочинку  Ліона та були захоплені красою озер  околиці Роан та Сент-Ілер.

   Завершенням цієї незабутньої   подорожі по Європі стало місто Дрезден (Німеччина)

   Студенти та викладачі  нашого коледжу залишилися  надзвичайно задоволені поїздкою та отримали масу приємних вражень .

   Можливість стажування за кордоном – це надзвичайний прорив, який дає змогу не    тільки ознайомились із європейською культурою та спадщиною, отримати багато  нових знань але й додати собі впевненості і мотивуватися до нових звершень та перемог.

  Тому щиро дякуємо дирекції Тульчинського коледжу ветеринарної медицини та дирекції приватного ліцею РЕСЕН, за сприяння цієї поїздки.