Ви є тут

Сертифікати в руках, ЗНО позаду

    Незважаючи на карантин і пов’язані з ним проблеми, в Україні все-таки відбулося зовнішнє незалежне оцінювання, (хоча згідно з ухваленим законом його можна було пройти за бажанням). У тестуванні взяли участь   62  студенти коледжу.

   Предмети, які здавали були:українська мова і література, історія та математика.

Як показує рейтинг – найкращі результати з української мови показали студенти «2-В» курсу, де середній бал-7.0, з історії України -6,9, а біології -6,7.  Відповідно і якість висока :української мови 58,8 , з історії України -52,9, а біології -47,0 відсотків.

Слід відмітити і тих студентів, які здали ЗНО на «відмінно» та «доре»-19 студентів коледжу, які показали достойні результати своєї наполегливої праці:

   Результати зовнішнього незалежного оцінювання зарахуються як результати державної підсумкової атестації та як результати вступних іспитів до закладів вищої освіти.

  Батьки та студенти щиро дякують  дирекції та викладачам коледжу  за наполегливу працю у підготовці до ЗНО (Костишеній Н.В., Фурманюк О.А., Шевчук Г.А. - викладачі української мови та літератури;  Грибановій А.А., Мельнику В.М. - викладачі  біології; Мензул В.О., Сметані С.А - викладачі історії).