Ви є тут

Регіональний конкурс «Кращий студент коледжу -2018»

     Щорічно наш коледж представляють талановиті, обдаровані представники студентства на престижному святі – конкурсі «Кращий студент коледжу».

     Не став виключенням і цьогорічний виступ К.Кулик, студентки 2-В курсу Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ.

     Віршованими рядками, поетично Катерина розповіла про рідний Калинівський край  та мудрих викладачів, які «професійні вручають ключі», шанобливо і з любов’ю  познайомила присутніх і з родиною, «зримо і без прикрас» продемонструвала присутнім «як проходять заняття у нас».

     Катя, в образі Роксолани, з особливою насолодою, дарувала глядачам, гармонійно підібраний та поєднаний в одне ціле «Світ захоплень», за що і була відзначена найвищою десятибальною оцінкою журі.

    Піснею «Десь по світу», зриваючи шквал аплодисментів вболівальників, а їх чимало приїхало підтримати однокурсницю до Вінницького вишу,  завершив виступ наш майбутній український ветеринар.

   На заключному Гала-концерті особливо приємно було отримувати диплом фіналістки та представляти Тульчинський коледж ветеринарної медицини у числі кращих аграрних навчальних закладів Вінниччини.

Оргкомітет

     За все тобі спасибі, мій коледжу: особлива подяка директорові коледжу Моркляку М.І., заступнику з навчально-виховної роботи Грибановій А.А., найкращому куратору від Бога Вилянській С.А., а також Кирилюк Л.І., Плахотній І.М., Сироті О.І., всім хто підтримував та допомагав.

Фіналістка конкурсу «Кращий студент коледжу -2018» К. Кулик