Ви є тут

Привітання з Днем працівників сільського господарства

У третю неділю листопада Україна відзначає День працівників сільського господарства.

З давніх - давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була  і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Впродовж незліченних віків формувалась висока  моральна свідомість як надміцний сплав працелюбності, наполегливості, високої відповідальності, вміння наперекір негараздам досягати кінцевих результатів, створюючи  велике національне багатство.

Пройшовши за тисячоліття тернистий шлях від найпримітивніших землеробських знарядь до потужної високопродуктивної техніки та новітніх технологій, найдревніше з ремесел перетворилось в сучасну багатопрофільну аграрно-промислову індустрію.

Аграрна галузь є не лише вагомим сегментом національної економіки, а й стратегічною лінією щодо перспективи інтеграції України як рівноправного партнера у європейське та світове співтовариства. І які б виклики не ставило життя, аграрії протиставляють їм мудрість, наполегливість, оптимізм.

На тлі суспільних проблем соціально відповідальні сільгоспвиробники значною мірою тримають на своїх плечах нинішнє село, даючи йому реальний  шанс  на майбутнє.

Зі святом, дорогі працівники сільського господарства! Нехай на шляху ваших планів та задумів буде якомога менше перешкод,  кожен день додає рішучості та сили.

Доземний уклін і щира подяка усім, хто ростить хліб і творить добро на теренах України.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

У день професійного свята бажаю вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!

З повагою директор ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ» М.І.Моркляк