Ви є тут

Привітання директора з Днем захисника і захисниць України!

ДОРОГА КОЛЕДЖАНСЬКА РОДИНО

ВСП «ТУЛЬЧИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ БНАУ»!

     Прийміть щирі вітання із Днем захисника і захисниць України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

     Цього дня Україна та українці по всьому світу відзначають потрійне свято: духовне - Покрова Пресвятої Богородиці, історичне -День ураїнського козацтва та звитяжне - День захисника і захисниць України.

     14 жовтня вписане у календар української історії, як День захисника і захисниць України. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги. 

    Відзначаючи цей важливий для кожного з нас день, ми з особливою вдячністю і шаною згадуємо тих, хто, в ім’я миру, боронить нашу Батьківщину, і тих, хто всіляко підтримує нашу країну у цій боротьбі. Схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.

    Бажаю усім козацької міці, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців. Щиро зичу вам і вашим родинам міцного здоровя, незламного духу, мирного неба та добробуту у ваших оселях! Нехай Пресвята Богородиця і надалі залишається надійною заступницею як для кожної людини, так і для всієї нашої України!

     З повагою директор коледжу М.І.Моркляк