Ви є тут

Привітання директора коледжу з Днем Конституції України

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

    Щиро вітаю Вас із державним святом — Днем Конституції України.

    Це свято має особливе значення для нашої суверенної держави, для кожного  громадянина. Прийняття Конституції поклало початок позитивним процесам становлення і  укріплення інститутів державної влади і суспільства, стало необхідною умовою для динамічного розвитку економічного, соціального і культурного потенціалу України.

    Обравши шлях незалежного розвитку, Україна 28 червня 1996 року закріпила це у своєму Основному Законі, який став фундаментом для розбудови нашої соборності й утвердження демократії.

    Українська Конституція є і залишається тією платформою, яка здатна забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

    Та попереду ще багато роботи. Успіх у вирішенні надзвичайних завдань нашого сьогодення залежить від кожного з нас, від нашої праці, достойного служіння Батьківщині. Наша сила – у єднанні.

    Тож нехай це свято несе Вам впевненість у завтрашньому дні, мир та добробут. Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений успіхами і новими здобутками, міцним здоров’ям, радістю та родинним благополуччям, а також вірою у високе призначення і світле майбутнє України!

     З повагою, директор Тульчинського фахового коледжу ветеринарної медицини БНАУ  М.І.Моркляк