Ви є тут

Професійний вектор: як студентів переддипломна практика випробувала

   Знявши святкову мантію, випускники вітчизняних аграрних вишів усвідомлюють, що свято, яке тривало декілька годин, не повернути, студентські роки - теж… Нерідко з цієї миті мрії гучно розбиваються об землю, адже сьогодні проблема безробіття є актуальною для вчорашніх студентів. Закінчення навчального закладу несе за собою невизначеність із місцем роботи за фахом або взагалі його відсутність. Роботодавцям зазвичай потрібні ті, хто з головою пірне у виробничий процес, а молодій людині часто бракує практичних навичок.

   Забезпечення набуття студентом практичних навичок, у тому числі і через виробничу практику, - одне з першочергових завдань для керівників аграрних навчальних закладів. Надзвичайно важливо, щоб студенти мали можливість пройти практику на сучасному високотехнологічному підприємстві.

  Саме з метою виявлення кращих баз практики в коледжі проведено опитування серед студентів випускних груп. 

  Майже всі, хто брав участь в опитуванні, зазначили, що завдяки проходженню виробничої практики, вони знайомляться з тонкощами професії ветеринара, вчаться працювати в колективі, поглиблюють теоретичні знання та набувають практичних навичок раціонального використання матеріальних ресурсів, поліпшують економічні знання з планування,  керівництва та організації.

  Саме після проходження практики студентам може пощастити отримати робоче місце у компанії, якщо докласти зусиль і зарекомендувати себе як розумний, відповідальний працівник, що володіє ґрунтовними теоретичними знаннями, які отримав в коледжі.

  Нашим студентам поталанило проходити практику на таких базах, як: Кирнасівська районна дільниця ветеринарної медицини (Траченко Оксана, Михацький Володимир, Михацький Іван), Приватна ветеринарна клініка BerVetMaх, м. Немирів (Клименко Діана), Центр ветеринарної медицини «Айболит», м. Житомир (Стоян Олег), ветеринарна клініка «Друг», м. Київ (Рудик Олег), ПАТ «Миронівський хлібопродукт», с. Гордіівка, Тростянецького  району, Вінницької області (Бажура Микола, Плаксій Богдан).

   Кожна компанія, яка бере до себе студента на практику, вкладає в нього свій час, знання, тож, якщо бачить гарні результати роботи, пропонує йому місце в своїй команді.

   Порада від випускників: аби не втратити свій шанс на перемогу, занотовуйте свою практику, робіть багато фото та отримуйте максимум знань від виробничої практики.