Ви є тут

Практичне заняття на виробництві

    Завідувач лабораторією  «Ветеринарно-санітарної експертизи і технології переробки продуктів тваринництва та стандартизації» Казмірук І.К. неодноразово організовує і проводить навчальні заняття на підприємствах Вінницької області: ТОВ «Вінницька птахофабрика»  під торговою маркою «Наша ряба»,  сільськогосподарському підприємстві з новітніми технологічними процесами  вирощування свиней по Датській технології «Янівське» с.Іванів. А ось нещодавно Казмірук І.К.  була організована і проведена виробнича екскурсія для студентів випускного 4-го курсу в село Каташин Чечельницького району, де розміщений сучасний фермерський комплекс європейського зразку з автоматизованим процесом доїння та високотехнологічним молокопереробним заводом, який працює на новітньому обладнанні ізраїльської фірми «Tessa», що дозволяє досягти найвищої якості продукції.

    Студенти мали можливість ознайомитися з сучасним молокопереробним підприємством, продукція якого користується великим попитом в Україні і орієнтується на інтереси споживачів.

    Випускники у виробничих умовах вивчають процес  виготовлення натуральних молочних продуктів за унікальною технологією.

   «Villa Milk» має завершений цикл виробництва від вирощування кормів, утримання поголів’я молочного стада до переробки молочної сировини та виробництва кінцевого продукту.

   Потужність підприємства складає 5т молока за зміну. З нього виробляють 6 видів молочної продукції: молоко 2,5% і 3,2% жирності, кефір 1% і 2,5%  жирності, ряжанку та сметану. В подальшому планується розширення асортименту молочної продукції, який включатиме виробництво йогуртів, масла, м’яких сирів та бринзи.

   Заняття на виробництві розвиває інтерес до всього нового, дає масу вражень і позитивних емоцій, збагачує студентів знаннями, розширює їх світогляд, вчить  аналізувати.