Наші першокурсники розпочали навчання з драйву та креативу!
Студентська рада (Кушнір М., Костюк М.),психологічна служба коледжу разом з кураторами Шевчук Г.А., Грабенко С.В., Вилянською С.А., Дяковою В.В., підготувала веселий селфі-квест, щоб показати новачкам найцікавіші куточки коледжу.
Гідами стали активісти студентської ради груп 2а, 2авск 2б, 2об,: Кушнір Максим, Костюк Марія, Очеретнюк Софія, Добжанська Анна, Заугольнікова Олександра, Тарабан Назар Судейкіна Діана, Неофіта Анна -вони допомагали, спрямовували та заряджали енергією
Результат – море позитиву, купа креативних фото, нові знайомства й незабутні враження.
Селфі-квест показав: наш коледж – це команда, енергія та креативність!
Насолоджуйтесь приємними миттєвостями разом з нами – онлайн та на виставці у корпусі №2.