Ви є тут

Підсумки селфі-квесту «Знайомство з коледжем».

               Наші першокурсники розпочали навчання з драйву та креативу! 

               Студентська рада (Кушнір М., Костюк М.),психологічна служба коледжу  разом з кураторами Шевчук Г.А.,  Грабенко С.В., Вилянською С.А., Дяковою В.В., підготувала веселий селфі-квест, щоб показати новачкам найцікавіші куточки коледжу.

  •  Місії квесту були такими:                                                                                                            
  •  Бібліотека – знайти книгу за своєю спеціальністю та зробити селфі.
  •  Кабінет директора М.І. Моркляка  – серйозне селфі, наче на нараді.
  • Музей – фото із символом коледжу.
  • Викладачі – спільне селфі з викладачем (куратор обов’язково).
  •  Таємна локація – знайти секретне місце й зробити фото

                  Гідами  стали активісти студентської ради груп 2а, 2авск 2б, 2об,: Кушнір Максим, Костюк Марія, Очеретнюк Софія, Добжанська Анна, Заугольнікова Олександра, Тарабан Назар Судейкіна Діана, Неофіта Анна -вони допомагали, спрямовували та заряджали енергією 

 Результат – море позитиву, купа креативних фото, нові знайомства й незабутні враження.

                 Селфі-квест показав: наш коледж – це команда, енергія та креативність! 

                 Насолоджуйтесь приємними миттєвостями разом з нами –  онлайн та на виставці у корпусі №2.