Ви є тут

Передноворічне вітання від директора коледжу

Шановна коледжанська родино!!!

Сердечно вітаю з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Напередодні свят я щиро дякую колективу за трудові досягнення та здобутки, розуміння та підтримку, прагнення зробити життя коледжу цікавіше!

Новий рік – це завжди новий етап у житті, нові задуми та починання, але також – це привід осмислити події, що минають. 2021 рік, як ніколи був насичений, вимагав напруженої роботи усього колективу коледжу. Нам є чим пишатися і чому радіти в ці передноворічні дні!

Новий рік – це нові сподівання, життєві задуми й бажання, віра в краще майбутнє. Тож нехай 2022 рік буде багатим на щастя та радість, щедрим на втілення в реальність нових ідей, прийняття мудрих рішень і здійснення мрій.

 Від усього серця бажаю, щоб 2022 році обов’язково виправдалися ваші найкращі надії. Хай кожен прийдешній день додає здоров’я й оптимізму. Добра доля постійно крокує поруч з вами, а гарний святковий настрій повсякчас зберігається у ваших серцях!

Це свято надій та оптимізму, час великих очікувань, коли збуваються мрії! А мрії та цілі – це те, що змушує нас рухатися вперед, і на цьому нескінченному шляху тільки єдність і згуртованість дозволяє досягати перемог!

Дорогі друзі! Вже понад два тисячоліття святкуємо величне свято – Різдво Христове, яке дає нам радість і світлу надію на добрі зміни. Різдвяні свята – це дуже особливий час, коли віримо, дякуємо і по-особливому плекаємо сподівання на вдалий Новий рік.

 Щиро бажаю, щоб Різдвяна зоря об’єднала всіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто перебуває далеко від рідного дому. Вірте у власні сили, підтримуйте один одного, бережіть сімейне тепло та затишок. Нехай це найпрекрасніше свято Різдва стане для всіх нас справжнім об’явленням Бога в душі кожного й принесе в усі родини мир, спокій та злагоду, які є джерелом радості й  щастя.

Щасливого Нового року і доброго Різдва Христового!

З повагою, директор коледжу М.І.Моркляк