Ви є тут

Пам’яті жертв голодоморів

Щороку в останню суботу листопада Україна у скорботній молитві схиляє голову перед мільйонами жертв Голодоморів, які відбулися в 1921–1923, 1932–1933 і 1946–1947 роках. Голодомор є однією з найтрагічніших сторінок української історії, коли люди гинули від штучно створеного голоду. І досі неможливо уявити, що в країні з родючими землі, де простягаються пшеничні лани, сталася така трагедія. Минуло понад 80 років після тих жахливий подій, а біль понесених втрат і досі щемить у наших серцях.

На спогад за загиблими від голодомору було проведено відкриту  виховну годину «Їх врятував хліб, нас врятує пам'ять» підготувала для студентів технікуму група 2-Є курсу та куратор Дякова В.В. Хвилиною мовчання вшанували загиблих під час страшної трагедії, усі небайдужі запалили свічки пам’яті. Подія ще раз заставила замислитись над трагічними сторінками історії українського народу.