Ви є тут

Організація дистанційного навчання в коледжі

На виконання наказу директора коледжу № 61 від 12.03.2020 «Про заходи запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19», в коледжі здійснено переведення освітнього процесу на дистанційну форму навчання у період загальнонаціонального карантину з 12 березня по 3 квітня 2020 року .

  1. Кураторам навчальних груп створити Viber-навчальні групи.  
    Склад групи: студенти (обов’язково з фотографіями), куратор, зав. відділенням і всі викладачі, які читають в даній групі.
    Кураторам навчальних груп зібрати списки електронних скриньок студентів, для формування  бази електронних скриньок.

Зав . методичним кабінетом Гуньчак О.В. перевірити наявність  електронної пошти студентів в базі електронних скриньок навчальних груп.

  1. Викладачам коледжу відповідно до графіку проведення занять під час карантину викладати на електроні скриньки студентів або у Viber-навчальної групи матеріал у формі: текстові файли, посилання на відео-лекції, відео-практикуми,  матеріали для самостійного опрацювання, контрольні питання та завдання, а також вказувати час, щодо проведення консультацій та обговорення навчального матеріалу (Viber).
    Використовувати електронні засоби (он-лайн конференції, відео-чати, відео-форуми, вебінари) доступні до безкоштовного використання на час загальнодержавного карантину освітню платформу Prometheus та освітній ресурс EdEra.
  2. Дистанційні заняття  розпочинати о 9.00 годині, тривалість заняття -1 год., відповідно до графіку занять під час карантину.

Перед початком дистанційного заняття викладач завантажує навчальний матеріал . Під час дистанційного заняття викладач коментує і надає необхідні консультації протягом години - в індивідуальному чаті.  Якщо формат документа не відкривається у конкретного студента, надсилає повторно в ыншому форматі.

  1.  Зав.денним відділення Сметані С.А. контролювати процес, наявність студентів у чаті та результати засвоєння знань студентами.

.