З 25 по 31 травня 2026 року в рамках Національного тижня безбар’єрності - ініціативи Першої леді Олени Зеленської, спрямованої на привернення уваги суспільства до створення доступного середовища, рівних можливостей для всіх громадян, розвитку культури поваги, гідності та людиноцентричності в коледжі проведено ряд виховних заходів.
Студенти ознайомились з реалізацію флагманських проєктів, про можливості для українців у сферах молодіжної політики, фізичної культури і спорту, утвердження української національної та громадянської ідентичності, а також про інформаційні ресурси на тему безбар'єрності тощо.