Ви є тут

Методичний міст "Освіта України в ХХІ столітті: проблеми та перспективи розвитку"

   8 листопада 2018 року, на базі Тульчинського  коледжу  ветеринарної медицини БНАУ відбулось обласне методичне об’єднання завідувачів   відділеннями коледжів і технікумів Вінницької області.

   Директор коледжу  М.І.Моркляк, привітав учасників методоб’єднання в стінах навчального закладу.  Всебічно охарактеризував діяльність коледжу, особливості, проблеми та перспективи організації освітнього процесу, поділився досвідом, здобутками та ознайомив гостей з навчально-методичним забезпеченням.

   Голова методичного об’єднання завідувачів відділеннями коледжів і технікумів Т.Л. Федчишина, ознайомила присутніх із завданням методичного об’єднання на 2018-2019 навчальний рік, акцентувала на важливості такого плану засідань, які дають змогу обмінюватись професійним досвідом.

   Під час засіданні було розглянуто та обговорено низку питань, які були внесені до порядку денного. Завідувачем відділенням С.А. Сметаною було презентовано досвід роботи коледжу по використанню ІКТ в освітньому процесі на відділенні ветеринарної медицини. Наступним етапом було відвідування учасниками зібрання  практичних занять  з  використанням елементів мультимедійних технологій з дисципліни «Анатомія  і фізіології сільськогосподарських тварин», викладач Мельник В.М. та дисципліни «Внутрішніх незаразних хвороб», викладач Середюк Н.П.

   Методичне об’єднання – це один із важливих видів роботи завідувачів відділеннями коледжів і технікумів Вінницької області, яке дає змогу в повному обсязі обмінятися досвідом та продемонструвати здобутки та напрацювання  навчального закладу.

   Зібрання проходило активно, цікаво, позитивно  і в  надзвичайно доброзичливій обстановці. Всі учасники  високо оцінили рівень проведення заходу, залишили позитивні відгуки  про навчальний заклад  та щиро подякували дирекції,   завідувачу і методисту коледжу за плідну співпрацю.

http://veterinary.net.ua/gallery/metodychnyy-mist-osvita-ukrayiny-v-hhi-...