Ви є тут

Коледж гостинно відкрив двері для батьків і учнів шкіл

   2З березня колектив викладачів і студентів Тульчинського коледжу ветеринарної медицини з радістю вітав у своїх стінах батьків і учнів шкіл, які приїхали в навчальний заклад на День відкритих дверей з різних куточків України. Так як коледж єдиний в регіоні, один з найпотужніший навчальних закладів, щодо випуску фахівців ветеринарної медицини .
Відрадно і те, що з 2019-2020 навчального року в коледжі буде здійснюватися набір студентів на державну форму навчання із спеціальності «Облік і оподаткування»(Бухгалтерський облік).
Вир цікавих вражень підхопив гостей ще у холі коледжу: перегляд відеофільму, який познайомив присутніх з історією, сьогоденням і пріоритетними векторами розвитку та наочно продемонстрував результати педагогічної майстерності колективу , вміння студентів-старшокурсників втілювати у виробничі процеси професійні компетентності- з перших миттєвостей відкривали світ гуманної ,престижної благородної ,такої потрібної людству професії-ветеринар.
Далі на гостей чекала екскурсія до навчально-виробничої клініки, яка оснащена сучасними мультимедійними лабораторіями. Відвідувачі з цікавістю знайомилися із навчально-виробничою клінікою, обладнаною навчальними манежами,обладнанням для діагностики захворювання тварин,новітніми реактивами, лікарськими препаратами, які використовуються у ветеринарній практиці на виробництві . У навчально-виробничій клініці постійно утримується достатня кількість тварин і птиці для проведення практичних занять, обладнаний стаціонар, ізолятор для тимчасового утримання хворих тварин,віварій для утримання та розведення лабораторних тварин ,з метою виконання експериментальних робіт та для навчального процесу. Виробнича клініка є центром підвищення кваліфікації спеціалістів ветеринарної медицини,на її базі проводяться онлайн - конференції з навчальними закладами Франції, семінари, конференції . І ось клініка, черговий раз ,гостино приймає майбутніх фахівців.
Захід розпочався з виступу директора коледжу, заслуженого працівника ветеринарної медицини України Моркляка М.І., який зазначив, що Тульчинський коледж ветеринарної медицини має давню історію, розповів про переваги навчання, структуру та основні здобутки навчального закладу.
На сьогоднішній день це єдиний навчальний заклад на Вінничині, що здійснює підготовку фахівців ветеринарної медицини. Значний досвід роботи дає можливість випускати висококваліфікованих фахівців. Нашим випускникам знайти пристойну роботу не проблема, вони отримують запрошення від компаній , клінік, установ. Один із шляхів оновлення освітньої діяльності в коледжі є узгодження його із сучасними потребами ветеринарної медицини та орієнтація навчальних програм на набуття ключових компетентностей необхідних на виробництві.
Директор коледжу ,Михайло Іванович, надав інформацію щодо проходження студентами та викладачами стажування з видачею сертифікатів у сільськогосподарському навчальному закладі у Франції.
Перед присутніми виступила і заступник директора з навчально-виховної роботи Грибанова А,А., яка ознайомила присутніх з переліком перспектив майбутнього працевлаштування , розповіла про високий рівень фахової підготовки, інновації, цікаве студентське життя у стінах закладу. Свідченням глибоких знань випускників коледжу є те, що студенти є переможцями обласних і всеукраїнських , міжнародних олімпіад і конкурсів, мають високий рівень проходження незалежного заміру знань, а найголовніше схвальні відгуки роботодавців, які пропонують нашим випускникам надійні , із заробітною платою в межах 10 тис. грн. вакантні посади.
Сучасна держава не може обійтися без чітко організованої служби ветеринарної медицини. Необхідність систематично розвивати тваринництво з метою забезпечення населення повноцінними та доброякісними продуктами харчування і виробами із сировини тваринного походження, завдання захисту людей від хвороб загальних для людини і тварини, охорона території України від занесення із закордону заразних хвороб тварин, профілактика захворювань і лікування тварин у господарствах вимагають постійного вдосконалення ветеринарної справи та підготовки висококваліфікованих фахівців ветеринарної медицини.
Тульчинський коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету уже більше 60-ти років готує таких спеціалістів. Мабуть, на карті України не знайти населеного пункту, де б не працювали наші випускники, багато їх розвиває свій благородний фах і за кордоном.
Вичерпну інформацію присутнім на заході стосовно вступу у коледж надала відповідальний секретар приймальної комісії Корж І. С. , яка ознайомила з Правилами прийому до коледжу в 2018 році, ліцензійним обсягом, переліком конкурсних предметів, термінами прийому документів.
Завідувач методичним кабінетом Гуньчак О.В. зазначила, щоТульчинський коледж ветеринарної медицини БНАУ пропонує не лише спеціалізовану фахову освіту в галузі лікування та утримання тварин, але є провідним культурним центром.
З метою активізації творчої, пошуково-дослідницької роботи студентів, як найважливішого фактора формування фахівців нового типу, в коледжі щорічно проводиться студентська пошуково-дослідницька конференція «Сучасні проблеми ветеринарної медицини та новітні технології в тваринництві» також проводяться науково-практичні конференції за участю студентів різних навчальних закладів області і району та науковців Білоцерківського НАУ.
Ми пишаємося нашими студентами та їхніми досягненнями у всеукраїнських науково-практичних конференціях, конкурсах, змаганнях, олімпіадах різних рівнів, наші студенти отримують подяки.
На ХІХ зльоті студентських лідерів аграрної освіти в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, за підтримки Німецько-українського агрополітичного діалогу, робота нашого студента «Актуальні проблеми ветеринарного обслуговування дрібних тварин» відзначена Почесною грамотою.
На звітно-навчальному модулі координаторів Вінницької області за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Кліменкова Анна підготовила проект «http://xn--80af0ar5a6c1bbe.net/», в якому було представлено соціальні відео-ролики та фотороботи на тему: попередження молоді про небезпеку, в яку вона може потрапити під час працевлаштування за кордоном, та популяризація тих професій, які можуть принести європейський заробіток, не виїжджаючи з України».
Для виховання успішної людини, самоутвердження в соціумі, для розвитку власних ідей і самих сміливих проектів, та початку власного бізнесу уже стало традицією проводити Бізнес форуми за участю національного експерту UNIDO, керівника і співавтор молодіжного проекту «Лабораторія бізнес – моделювання», керівника молодіжної ліги розвитку підприємництва Ямковенко С.П . та керівника спілки творчих ініціатив, випускниці програми «Відкритий світ» уряду США Кононова І. Б.
Також на базі коледжу проводяться різні регіональні засідання, ради. В рамках виїзної Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яку очолив голова обласної Ради Анатолій Олійник, відмітив, що лабораторія коледжу являється однією з найкращих в Україні.
Сьогодні бути освіченим – це не лише модно, престижно, важливо. Сьогодні – це обов"язкова складова успіху. Дійсно, робота, професія, спеціальність є однією зі складових нашого повноцінного та щасливого життя.
Про комфортне освітнє середовище,в якому так легко писати власну «Формулу успіху»,і яке з професіоналізмом створюють колеги педагогічного цеху презентувала практичний психолог коледжу Кирилюк Л.І. Про насичені змістовними проектами студентські будні,які творяться разом та реалізовуються залюбки: фестиваль до всесвітнього Дня тварин,тижні «Разом до здорового майбутнього»,інтелектуальні турніри та тренінгові заняття теж мали змогу переглянути на слайдах наші гості.
Про набір студентів на державну форму навчання, за спеціальністю «облік і оподаткування» що проходить в коледжі вперше, розповіла завідувачка лабораторією економічних дисциплін Шепета С.В., а яскравий відео - сюжет про поїздку до Європи та стажування студентів коледжу у Франції переніс майбутніх абітурієнтів до Ліона, Дрездена та Венеції познайомив з історичними та культурним пам’ятками : музеєм Лувру, Нотр Дам Де Парі, Тріумфальною аркою, Ейфелевою вежею, Єлисейськими полми, Базилікою Нотр-Дам-де-Фурв'єр,місцями, де наші студенти та викладачі мали змогу побувати.
Викладач Французької мови Нганонго Андре ,який і курує міжнародну співпрацю наголосив ,що можливість стажування за кордоном – це надзвичайний прорив, який дає змогу не тільки ознайомились із європейською культурою та спадщиною, отримати багато нових знань але й додати собі впевненості і мотивувати до нових звершень та перемог.
Клименко Д.,голова самоврядування , доповнила виступ Андре ,адже найкраще передається те ,що пережив. Та ,за браком часу , Діана коротко розповіла про тримісячне незабутнє,сповнене гарних вражень та подій стажування, де вона поповнила скарбницю знань та досвіду з омріяної професії , ознайомилась з умовами утримання, догляду, годівлі овець, кіз, свиней, великої рогатої худоби та молодняку ВРХ, а в переробному цеху з технологією переробки м’яса та технологією виготовлення сирів. Про враження від європейської практики з утримання безпритульних тварин,адже у Європі згідно з законодавством ті люди, які безвідповідально ставляться до своїх домашніх тварин і викидають їх на вулицю, отримують великі штрафи. Притулок тварин-безхатьків в Тезі, яий відвідала ,показав високу людяність і гуманність до братів наших менших. Студенти та викладачі коледжу протягом усього періоду стажування надається безкоштовне харчуються та проживання .
Пролунало чимало зацікавлених запитань слухачів – і жодне з них не залишилось без відповіді. Проведене анкетування серед абітурієнтів показало, що 53 відсотки виявили бажання навчатися на підготовчих курсах.
З престижністю професії,її перевагами, компетентностями ознайомили присутніх викладачі практики з великим досвідом роботи на виробництві, а саме Мамай Н.Д., Грабенко С.В.,Чернієнко С.М.,Вилянська С.А.,Брижчук А.А.
Після офіційної частини всі присутні, об’єдналися в окремі групи і пройшли унікальним приміщенням освітнього закладу, що було переоснащене саме під потреби навчання відповідним спеціальностям. Присутні ознайомилися з лекційнійними аудиторіями, навчальними лабораторіями та комп’ютерними класами. З роботою лабораторії « Фармакології » ознайомила зав. лабораторією,викладач Хавара В. І. Саме тут студенти мають можливість виготовляти різні лікарські форми, зберігати, вводити їх в організм тварин різними методами. А на базі ветеринарної аптеки студенти набувають уміння та навики оформляти аптечну документацію, зберігати і вести облік медикаментів.
Ознайомлення із коледжем далі проходило в лабораторії анатомії і фізіології,( зав лаб. Мельник В.М)анатомічному музеї,в якому зібрано велику колекцію кісток різних видів тварин в кістковій базі,обладнано секційну залу де студенти препарують окремі органи і тканини. Наявні натуральні об’єкти, моделі, муляжі дають можливість визначати топографічне розміщення внутрішніх органів. Викладачі даної дисципліни мають можливості за допомогою веб- камери,мультимедійного проектора виводити на екран послідовність проведення препарування кроля, чи курки .
Присутні відвідали також і лабораторію ветеринарно-санітарної експертизи з основами технології переробки продуктів тваринництва, яка обладнана сучасними мультимедійними засобами, приладами та інструментами, що дає змогу студентам проводити експертизу м’ясних туш, органолептичну оцінку і лабораторний аналіз молока, яєць, риби,меду,тваринних жирів,харчових продуктів. Зав лабораторією Казмірук І.К. розповіла присутнім, що вона є членом династії ветеринарних лікарів Головінських. Свої занняття вона будує не лише в спеціалізованій лабораторії коледжу, а саме головне на виробництві.
Абітурієнти та їх батьки ознайомилися з лабораторією паразитології та інвазійних хвороб, яка забезпечена сучасним обладнанням, де студенти вчаться діагностувати гельмінтозні хвороби,мають можливість проводити лікування та профілактику, планувати проти паразитарні заходи
Викладачі епізоотології Брижчук А.А., Мамай Н.Д., демонстували присутнім використання комп’ютерної програми «Ветеринарна клініка»,яка дає змогу вести картки амбулаторного прийому. Дана програма розрахована для зручного користування базою даних про тварин, прейскурантом лікарських препаратів та послуг,графіком щеплень.
А побувати на справжньому «Майстер-класі» з хірургічного втручання мабуть мріяв кожен майбутній ветеринар .Таку можливість мали майбутні абітурієнти, побувавши на занятті у Брижчук А.А.
Коледж має можливість готувати фахівців на рівні сучасних вимог і володіє найпотужнішою матеріально-технічною базою. Враховані і культурно-просвітницькі та санітарно-побутові потреби студентів – велика комп’ютеризована бібліотека, з читальним залом ,оснащеним сучасними мультимедійними засобами, персональними комп’ютерами підключеними до мережі інтернету;музей, декілька буфетів – все для зручності студентів.
Любі друзі, випускники, Тульчинський коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету запршує Вас на черговий День відкритих дверей -11 травня 2019р. Нових враженнь та позитивних емоцій- гарантуємо. Пишіть формулу свого успіху разом з нами!