Ви є тут

Керівний склад коледжу прийняли участь у роботі конференції з питань пожежної безпеки

Керівний склад коледжу та фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійснення заходів з питань цивільного захисту на чолі з директором коледжу Михайло МОРКЛЯКОМ прийняли участь у роботі конференції з питань пожежної безпеки, організаторами якої є навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, яка відбулася 16 жовтня 2025.  Онлайн- конференції є актуальними формами навчання з питань цивільного захисту населення. Саме вони забезпечують здобуття, оновлення знань, навичок та досвіду дій у надзвичайних ситуація. Щиро дякуємо організаторам за можливість долучитися до навчання.