Ви є тут

Інтелектуальне змагання «Брейн-ринг»

24 травня 2019 року в Тульчинському коледжі ветеринарної медицини БНАУ відбулося інтелектуально-розважальне змагання, присвячене Всесвітньому дню охорони праці.

Мета заходу – перевірити та узагальнити знання студентів з безпеки життєдіяльності, розширити кругозір, розвинути інтерес до науки, кмітливість, творчість, швидкість мислення і уміння обґрунтовувати свою відповідь.

Учасниками гри стали студенти 1-Б курсу: команда «Капітошки» та команда «Агонь». В конкурсі мали змогу взяти всі бажаючі – дві команди по 6 чоловік і глядачі. Конкурс включав в себе декілька турів з завданням різної складності і практичними завданнями.

Боротьба між учасниками була помітна, ще  на  початку гри студенти демонстрували свої знання, навички, кмітливість, дотепність, логічне мислення та креативність. При виконанні практичного завдання учасники накладали пов’язки різної складності, обмірковували, як вийти з небезпечної ситуації та врятувати життя потерпілому.

І хоч було змагання, але захід пройшов у теплій і дружній атмосфері та залишив лише приємні спогади як учасникам, так і вболівальникам.

Гра проходила весело й жваво.

Дякуємо учасникам за позитивні емоції та гарний настрій!