Ви є тут

Епізоотичний форум

8 листопада 2016 року відбувся студентський форум «Прийняття колективного професійного рішення у форматі засідання Українського епізоотичного форуму» з дисципліни "Епізоотологія з мікробіологією", в якому прийняли участь студенти 4-х курсів. На форумі студенти презентували епізоотичну ситуацію по всіх областях України. Було продемонстровано роботу в групах по прийнятю рішення розробки схеми-плану накладання карантинних заходів при виникненні інфекційних захворювань.

Під час форуму студенти  показали високий рівень знань та творчі здібності. Учасники форуму отримали сертифікати.

Організатори студентського форуму: викладач клінічних дисциплін О.С. Коваль, практичний психолог Л.І. Кирилюк.