Останнього вересневого тижня студенти 2-А курсу ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ» разом із куратором Оленою Сіньовою, перейнявши естафету в здобувачів 1-го курсу щодо відпочинку на природі, вирушили в незабутню подорож осіннім лісом.
Здобувачі ніби перенеслись на кілька годин у той час, коли ніхто не боявся вибухів та сповіщень про повітряну тривогу. Природа збагатила усіх позитивними емоціями, забрала частину переживань та зняла стрес і напругу після навчального дня.
Кожен мав змогу усамітнитись з природою на деякий час , в той час коли інші весело і у неофіційній дружній атмосфері лісу говорили про все на світі, під звуки гітари.